Bonus 20%+ 20 free spinów w Gonzo Quest w Spinamba

Promocja powitalna w kasynie SpinambaPromocja powitalna w kasynie Spinamba rozłożona została na trzy etapy. Gracze sami zadecydują, który z nich będzie bardziej odpowiedni. Oddaje się do dyspozycji rozwiązania na poziomie 20, 30 oraz 50% przy swojej wpłacie, aczkolwiek trzeba tu wziąć pod uwagę, że zestawienia te zależne są przede wszystkim od kwoty, jaką planujecie przelać na swoje konto.

Zanim jednak dojdziemy do szczegółów, warto abyście wiedzieli, że bonus tego rodzaju jest jednorazowego użytku. Skorzystają z niego zresztą wyłącznie te osoby, które jeszcze nie mają swojego konta na stronie lub założyły je w ciągu 168 godzin od momentu przejścia przez ten proces. Przypominamy, że formularz rejestracyjny na stronie Spinamba to zaledwie jedna strona, a jego wypełnienie zajmuje średnio ok. 60 sekund. Po weryfikacji od razu możecie się logować w systemie i dokonać pierwszej wpłaty. To właśnie z nią związany jest bonus powitalny, który zapewni wam w tym przypadku o 20% więcej doładowania, nawet do kwoty 3 500 złotych. Warunek jest jeden, musicie tu zdeponować nie mniej niż 450 złotych, co jest stawką minimalną. Naturalnie są od tego odstępstwa, które możecie zrealizować przy dwóch pozostałych akcjach bonusowych, o których wyczytacie na stronie Spinamba. Pamiętajcie dodatkowo, że czeka na was jeszcze jeden dodatek. Doładowanie gotówkowe to bowiem nie wszystko.

Razem z gotówką zgarniecie jeszcze 20 darmowych obrotów do wykręcenia w Gonzo’s Quest. Pamiętajcie, że warunek obrotu ukształtował się tu na poziomie 40-krotności stawki, a maksymalny pojedynczy spin przy obrocie nie może być wyższy niż 9 złotych. O pozostałych zapiskach regulaminowych przeczytacie u organizatora tej promocji.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba