Bonus 50% + 50 free spinów w STARBURST w Spinamba

Promocja Spinamba w grze SturburstGracze kasyna Spinamba mają kilka możliwości rozpoczęcia swojej przygody. Trzy propozycje wyselekcjonowane przez operatora mogą wam pomóc w należytym zrozumieniu gier hazardowym, ale przede wszystkim dadzą wam realną szansę na to, by wygrywać jeszcze więcej. Za sprawą jednego z takich dodatków otrzymacie tu o 50% więcej przy swojej wpłacie na min. 125 złotych, gdzie maksymalnie do waszej kieszeni w ten sposób trafi 3 500 złotych.

To bardzo pokaźne doładowanie, którego z trudem szukać gdziekolwiek u konkurencji. Inna sprawa, że na tym bonus od Spinamby się jeszcze nie kończy. Czeka na was drugi dodatek, dodawany także w sposób automatyczny. Promocja skierowana jest wyłącznie do zarejestrowanych i nowych użytkowników tego kasyna. Przy wspomnianym doładowaniu otrzymacie jeszcze 50 darmowych obrotów, które wykorzystacie w słynnym wideo slocie Starburst. Jest to jeden z tych automatów, po który gracze sięgają aktualnie najczęściej na świecie. Pamiętajcie jednak, że wasza oferta aktywna będzie wyłącznie przez 168 godzin od momentu założenia konta i właśnie w tym czasie musicie o nią aplikować. Obrót stawką wynosi tu 40-krotność, gdzie maksymalne zakręcenie przy jednym obrocie nie może przekroczyć 9 złotych. To podstawowe zagadnienia od Spinamby, których musicie się trzymać zaraz przy zarejestrowaniu swojego konta. O pozostałych zagadnieniach z tego zakresu przeczytać można za sprawą regulaminu kasyna dostępnego na stronie.

Takie warunki i zasady pokażą wam dokładnie rozpiskę wszelkich zagadnień, które częściowo poruszyliśmy dla was powyżej. To lektura obowiązkowa, a nieprzestrzeganie się tych zasad może prowadzić do anulowania przyznanych środków, bez względu na to, ile ich w dalszym okresie możecie zdobyć.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba