Perfect Money - nowa metoda płatności w kasynach online

Perfect Money - płać bezpiecznie za gry onlineJeśli chodzi o Perfect Money - forma płatności w kasynach online, to jest to absolutna nowość na rynku, która, jak wierzą twórcy, już wkrótce trafi do operatorów rozrywki z całego świata. Szeroka paleta ofert tego rozwiązania może im w tym pomóc. Jak sami zaznaczają, możecie liczyć na kilka odrębnych od siebie możliwości. Jakich dokładnie? Można rozbić rozrachunku wzajemne pomiędzy użytkownikami, otrzymywać wpłaty w różnych projektach biznesowych w sieci. Do tego dochodzą wypłaty internetowe, przechowywanie środków pieniężnych na rachunku elektronicznym. Otrzymacie z nich zresztą odsetki za pomocą remanentów miesięcznych. Wypłacicie też za towary i usługi ze sklepów internetowych. Za pomocą Perfect Money dokonacie przy tym zakupu kryptowaluty Bitcoin, ale też złota, walut USD i EURO.

Jak cały ten system sprawdzi się w kasynach on-line? Na dalsze oceny przyjdzie jeszcze czas. W tym momencie chcemy jednak przybliżyć wam markę i pokazać jej potencjalne możliwości. Cele mają jasne, a co ważne, mają ku ich realizacji spore przesłanki: „Fundamentalną podstawą przy opracowaniu Perfect Money było doświadczenie grupy założycieli kompanii, w skład której weszli specjaliści w sferze bankowej, grupa atestowanych prawników, ekonomistów, zespół programistów, kompetentnych w branży elektronicznych finansów na poziomie zasadniczej dynamiki.” – rozpoczęli na stronie internetowej Perfect Money, po czym dodali: - „Po przeanalizowaniu tego szlaku, który człowieczeństwo pokonało od pierwszej wybitej monety do dzisiejszych finansowych korporacji w Internecie, kompania Perfect Money poszła jeszcze dalej: zaproponowaliśmy światu idealny sposób płatności, który może zastosować w każdym punkcie kuli ziemskiej każdy typ użytkownika. Analitycy PM, po przestudiowaniu wszystkich istniejących na dzień dzisiejszy w świecie systemów płatności, wszystkich podejść do realizacji oceny wartości jak kategorii ekonomicznej, zaproponowali światu system płatności, który wchłonął najbardziej znaczące osiągnięcia ekonomistów i technologów w sferze finansów elektronicznych.”

A JAK SIĘ MA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA?

Wielokrotne badania pokazały, że akcent, który wpływa na połączenie wielopoziomowego systemu bezpieczeństwa i wygody użytkowania, czyni ten elektroniczny system płatności najbardziej optymalnym i wygodnym w użyciu. Jak dodają na stronie: Ogół narzędzi programowych systemu bezpieczeństwa Perfect Money, opracowane były w naukowym centrum kompanii. Wyprzedza on w rozwoju nowoczesne technologie i możliwości środków włamań do systemów płatniczych. To z kolei pozwala na zniżenie ryzyka użytkowania Perfect Money do absolutnego minimum. Głównym osiągnięciem marki jest to, że każdy użytkownik systemu ma prawo do indywidualnej zmiany ustawień bezpieczeństwa.

BŁYSKAWICZNE PŁATNOŚCI W SIECI

System bankowy w jego obecnym wyglądzie jest zbyt konserwatywny, a tym samym i powolny. Przy tym wszystkim jest narażony na wpływy sytuacji politycznej w Polsce czy na świecie. Wyraźnie odbija to swoje piętno na szybkości przeprowadzania danej operacji. Kontrola administracyjna i wszelkie narodowe programy bezpieczeństwa spowalniają lub całkowicie zwalniają tempo realizacji operacji finansowych. Nie ma co ukrywać, że w XXI wieku niezbędne są nowe sposoby do rozliczeń pomiędzy kontrahentami.

W wyniku czego to właśnie Perfect Money twierdzi, że operatywność realizacji wskazanych transakcji jest ważnym faktorem w nowoczesnej ekonomice. Przy użyciu tej metody szybkość przeprowadzenia transakcji ograniczona jest „jedynie techniczną niedoskonałością nowoczesnych kanałów łączności i linii przekazywania danych.” Brzmi zachęcająco? Bez wątpienia!

OBECNA KONKURENCJA NA RYNKU

Perfect Money to firma, która działa na bazie startupu z Hong Kongu. Droga przed nimi jeszcze daleka, szczególnie, że konkurencja nie śpi. Na chwilę obecną najpopularniejszymi metodami płatniczymi w Europie są bez wątpienia karty płatnicze (debetowe i kredytowe) od Mastercard, Maestro czy Visa. W tym zakresie decyduje generalnie przywiązanie użytkownika do danego banku. Z punktu widzenia Polaków istotne będą także PayU, Przelewy24, Dotpay czy tradycyjne przelewy bankowe. Do tego dochodzą liczne portfele internetowe jak Skrill czy Neteller. Cenione są też usługi przedpłacone jak paysafecard. Jak zatem widać, to bardzo wiele zagadnień, które są stale rozwijane. A prawda jest taka, że metod płatniczych mamy znacznie więcej i ich wybór zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji.

JAK WPROWADZAĆ ŚRODKI DO PERFECT MONEY?

Istnieją cztery główne sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny przelew bankowy. Na jego podstawie otrzymacie bardzo wygodny sposób uzupełnienia rachunku. Po otrzymaniu przekazu cały proces nie trwa dłużej niż 30 sekund. Druga metoda to elektroniczne pieniądze. W ten sposób uzupełnicie saldo korzystając dla przykładu z webmoney, e-gold, pecunix. Trzecią opcją są partnerskie punkty wymiany. W Polsce jeszcze oczywiście niedostępne, ale sprawią, że będzie można zrealizować z ich punktu bezpośrednie wpłaty gotówkowe. Na koniec zostawiliśmy jeszcze możliwość przechowywania kryptowaluty. W tej materii usługę opisują następująco: „W przeciwieństwie do innych portfeli kryptowalutowych, prowadzenie rachunku w Perfect Money nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Dzięki Perfect Money unikniesz niebezpieczeństw jakie zazwyczaj wiążą się z korzystaniem z portfela tego rodzaju.”

Jak zatem widzicie, zapowiada się nam ciekawa, szybka i bezpieczna opcja płatnicza. Czy już wkrótce zacznie podbijać rynek kasynowy i bukmacherski? Jeśli tak, na pewno będziemy was o tym informować.

Kasyna z metodą płatności Perfect Money