Wymień depozyt na free spins w promocji kasyna Neon54

Odbieraj spiny za depozyt w kasynie Neon54Mamy coś idealnego dla miłośników darmowych spinów. Czy wiesz, że w kasynie Neon54 możesz na start zdobyć nawet do 500 darmowych spinów?! Wśród dostępnych ofert na start w kasynie jest właśnie taka, gdzie to od wysokości wpłaty zależeć będzie to, ile spinów ostatecznie dostaniesz.

Neon54 to marka, która postanowiła przyporządkować do każdej oferty na start, daną gwiazdę muzyczną. Mamy zatem Madonnę, Snoop Dogga czy zespół Kiss. W przypadku opisywanej przez nas promocji gwiazdą jest Craft Punk. Naszym zadaniem zatem jest założenie konta oraz wybranie właśnie tej oferty z Craft Punk. Następnie zaś niezbędne będzie wpłacenie pierwszego depozytu. Ten musi mieć minimum 90 złotych. Zasady są tu całkiem proste. Każde wpłacone przez nas 4.5 złotego przyniesie nam 1 darmowy spin. Jeśli zatem wpłacimy 450 złotych, to będziemy mieć na koncie 100 darmowych spinów. Maksymalnie można zdobyć w tej promocji do 500 free spinów za depozyt w wysokości 2250 złotych.

Spiny zostaną nam przyznane na wybraną lub wybrane gry z oferty kasyna. Każdy z nich będzie miał wartość minimalnego zakładu w grze. Wszystkie wygrane z żetonów trafią na konto bonusowe, gdzie muszą zostać potem obrócone 40 razy w czasie 10 dni. Maksymalnie można w czasie obrotu postawić do 22.5 złotego na jeden zakład.

Możemy także zdecydować się na inne oferty na start:

Pakiet Powitalny Kriss - 3 bonusy od 3 pierwszych wpłat z kwotą do 4500 złotych

Bonus powitalny Miradona - bonus +100% do 3600 złotych z 200 darmowymi spinami.

Bonus Powitalny David Bowle - bonus +50% do kwoty 4500 złotych.

Bonus Powitalny SpoonDog - cashback 10% do 900 złotych.


Najnowsze promocje w kasynie Neon54