Cotygodniowy bonus cash back do 13 500 zł w Neon54

Cashback VIP w kasynie Neon54Bywa tak w kasynach, że szczęście nie jest po naszej stronie. Wtedy porażka za porażką może wzbudzać w nas frustrację. Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej kasyn oferuje nam nagrody pocieszenia, do których zaliczyć możemy zwrot na konto. Z taką sytuacją mamy między innymi do czynienia w kasynie Neon54, gdzie cashback VIP zapewnia nawet do 13 500 PLN zwrotu. W kasynie Neon54 mamy do czynienia z ciekawymi promocjami dla graczy. Już na sam początek możliwe jest wybranie sobie jednego z kilku bonusów na start. Potem zaś czekać będą na nas dodatkowe promocje, z których można korzystać w każdym tygodniu. Jedna z nich związana jest ze zwrotem części środków na konto, które wcześniej utraciliśmy w grach na żywo.

Oferta ta stworzona została z myślą o najbardziej aktywnych graczach w kasynie. Związana jest bowiem z prowadzonym przez Neon54 programem VIP, gdzie można osiągnąć do 5. poziomu z licznymi dodatkami. Jeden z nich związany jest właśnie z cashbackiem:

3. poziom - 5% zwrotu na konto do 4500 PLN

4. poziom - 10% zwrotu na konto do 9000 PLN

5. poziom - 15% zwrotu na konto do 13 500 PLN.

Zatem im wyższy będziemy mieć poziom, tym dostaniemy wyższy zwrot na konto, jak i liczyć będziemy mogli na więcej ciekawych dodatków, bonusów. Nasz cashback trzeba obrócić raz w kasynie.

To nie wszystko w kwestii zwrotu na konto, gdyż w ofercie dostępny jest także cashback 25%, również z przegranych w kasynie na żywo, który zapewnia do 900 PLN zwrotu.


Najnowsze promocje w kasynie Neon54