Bonus powitalny 50% do 4 500 zł w nowej promocji Neon54

Bonus powitalny w Neon54Kasyno Neon54 jest bardzo ciekawą marką hazardową, która zaskakuje nas na różnych poziomach. Już na sam początek można liczyć w nim na możliwość wyboru bonusu na start z 5 dostępnych opcji. Jedną z nich jest bonus dla high rollerów, dzięki któremu można zdobyć do 4500 PLN.

Kiedy zakładamy konto w Neon54, to mamy okazję wyboru jednego z dostępnych bonusów na start. Te zaś oznaczone są jako gwiazdy muzyki. Mamy zatem do wyboru Daft Punk, Snoop Dogga czy Madonnę. Akurat interesujący nas bonus niejako reklamowany jest przez postać wzorowaną na Davidzie Bowie. Kiedy zakładamy konto, to wybieramy i aktywujemy właśnie tę ofertę. Następnie zaś niezbędne jest wpłacenie depozytu. Minimalna kwota wynosi 90 PLN. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to bonus przeznaczony dla osób chcących dostać większe środki z jednego depozytu. Doładowanie bowiem wynosi tutaj +50%, jednak pozwala na zdobycie za jednym razem nawet do 4500 PLN. W takiej sytuacji można mówić o tej promocji jako o bonusie dla high rollerów.

Kiedy już dostaniemy bonus na swoje konto, to konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków. Bonus wraz z kwotą depozytu musi zostać obrócony w kasynie 35 razy. Będziemy mieć na to 10 dni. W tym czasie możemy obstawiać zakłady do kwoty 22.5 PLN, gdyż tylko takie będą wliczały się do obrotu. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli na wypłatę bonusu z konta.

Jeśli jednak zależy nam na innym bonusie, to możemy w Neon54 wybrać coś innego. Wśród ofert powitalnych mamy:

- 3 bonusy od 3 pierwszych depozytów z kwota do 4500 PLN

- bonus od pierwszej wpłaty 100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

- cashback 10% do 900 PLN

- free spiny na zasadzie 4.5 PLN depozytu = 1 free spin.


Najnowsze promocje w kasynie Neon54