Weekend bonus z free cash do 3,150 zł i 50 free spins w Neon54

Weekend z prezentami w Neon54Bardzo cenimy sobie te kasyna online, które dbają o swoich stałych klientów. Dzięki temu nie tylko są w stanie zaoferować atrakcyjny bonus na start, lecz również potem także ciekawe bonusy. Z taką sytuacją mamy w kasynie Neon54. Już na start oferuje atrakcyjny bonus, gdzie do tego możemy wybrać sobie 1 z 5 ofert. Potem zaś można w każdym tygodniu liczyć na kilka promocji.

Jedną z nich jest weekendowy bonus, dzięki któremu można zdobyć nawet do 3150 złotych i 50 darmowych spinów. Opisywana przez nas promocja należy do grupy cotygodniowych akcji w tym kasynie. Oznacza to, że z niej i kilku innych można korzystać co tydzień. To dobra wiadomość dla osób, które lubią korzystać z tego samego. Na czym zatem polega promocja weekendowa? Otóż między piątkiem a niedzielą aktywujemy weekendowy bonus na swoim koncie. Następnie zaś wpłacamy co najmniej 90 PLN. Dzięki temu dostaniemy doładowanie o wartości +50%, a maksymalna kwota do odebrania to aż 3150 złotych. Warto jednak wiedzieć, że kasyno dodatkowo nagrodzi każdą osobę, która wpłaci minimum 225 złotych w ramach promocyjnego depozytu. Wtedy bowiem na nasze konto wpadnie też 50 darmowych spinów do wykorzystania na wybranym slocie online.

Kiedy już dostaniemy nasz bonus na konto, to musimy pamiętać o spełnieniu dodatkowych warunków promocyjnych. Otóż kwota naszego bonusu oraz depozytu musi zostać przez nas obrócona co najmniej 35 razy w kasynie. Z kolei wygrane z darmowych spinów należy obrócić 40 razy. Na spełnienie obu tych warunków będziemy mieć 10 dni. Przy obrocie do końcowej kwoty wliczają się tylko zakłady do 22.5 złotych za 1 spin na slotach.


Najnowsze promocje w kasynie Neon54