Odbierz Cash back 10% do 900 zł w nowym bonusie w Neon54

Odbierz powitalny cashback w Neon54Neon54 to kasyno internetowe, które ma bardzo ciekawą ofertę dla swoich nowych graczy. Otóż każda z osób, która założy sobie konto w systemie, może na start wybrać jeden z kilku dostępnych bonusów powitalnych. W naszym artykule skupimy się na tym związanym z cashbackiem.

Neon54 ma całkiem interesującą akcję promocyjną, gdzie na stronie głównej promuje swoje bonusy poprzez wizerunki kojarzące się ze znanymi gwiazdami muzyki. Mamy zatem Madonnę, Kiss, Daft Punk czy Dawida Bowiego. Oferta, która akurat nas najbardziej interesuje, to Bonus Powitalny SpoonDog. Jeśli ją wybierzemy, to będziemy mogli liczyć na 10% cashbacku do kwoty 900 złotych.

Wysokość naszego cashbacku zostanie obliczona na podstawie strat z pierwszej wpłaty, do jakich dojdzie w czasie 48 godzin od dokonania wpłaty. Jak już wspomnieliśmy cashback posiada wartość 10%, gdzie można odebrać od 22.5 złotego do 900 złotych. Kiedy już będziemy mieć zwrot na konto, konieczne jest jego obrócenie raz w kasynie. Dopiero po tym środki można wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalsze zakłady.

Oczywiście do wyboru mamy również 4 inne bonusy, gdzie 1 z nich może się okazać dla nas bardziej atrakcyjny:

Pakiet Powitalny Kriss - do odebrania są 3 bonusy za 3 depozyty do kwoty 4500 złotych.

Bonus Powitalny David Bowle - do odebrania jest bonus +50% od depozytu do kwoty 4500 złotych.

Bonus Powitalny Craft Pank - do odebrania są free spiny za depozyt. każde 4.5 złotego to 1 spin (max do 500).

Bonus powitalny Miradona - do odebrania jest bonus +100% do 3600 złotych i 200 free spinów.


Najnowsze promocje w kasynie Neon54