Sofort -szybka i wygodna płatność online

Sofort jest poprzednie znaną metodą płatniczą. Od 2014 roku działają wspólnie z Klarną, co skutkowało utworzeniem Klarna Group. Za ich sprawą gracze z całego świata mogą dokonywać płatności za różne usługi, w tym za swoją grę w kasynach internetowych. Atutów przemawiających właśnie za nimi są dziesiątki i nic dziwnego zainteresowanie rośnie na każdym kroku. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla was artykuł wprowadzający, który pokaże wszystkie kluczowe aspekty użytkowania Sofort (Klarna) w sieci. Dlaczego warto grać razem z nimi? Jak to działa w praktyce? Czy jest szybkie i bezpieczne? Jakich prowizji – jeśli w ogóle – się spodziewać? Zapraszamy do materiału i życzymy udanej rozrywki w sieci.

Jak działa Sofort ?

Jak działa Sofort ?Sama marka nie przebiera w słowach jeśli chodzi o własną prezentację. Nie bez powodu zresztą: „Nie musisz wpisywać długich numerów kart płatniczych, zakładać konta i nie ma potrzeby zapisywania Twoich danych. Po prostu użyj swoich danych bankowości internetowej i kupuj w sieci. Natychmiastowe potwierdzenie inicjacji transakcji i natychmiastowa realizacja Twojego zamówienia. Wygodnie i bezpiecznie. Klikasz. I gotowe!” – jak zatem widzicie na pierwszy rzut oka, jest szybko i bezpiecznie. Cały proces jest tu rzeczywiście przejrzysty. Należy wybrać opcję „Przelew”, swój kraj i bank do wykonania przelewu. Następnie traficie do formularza bezpiecznych płatności. Należy się tam zalogować za pomocą swoich danych bankowości internetowej. Informacje zostaną przesłane bezpośrednio do twojego banku za pomocą zaszyfrowanego połączenia sieciowego. Konieczne będzie podanie kodu potwierdzającego. Każdy z nich może być użyty tylko jeden raz, co oczywiście wpływa na dodatkowe bezpieczeństwo poczynań i danych transakcji. I to wszystko! Po wpisaniu kodu otrzymasz jeszcze potwierdzenie dokonanej transakcji, po czym cały proces zostanie zakończony, a ty będziesz się mógł cieszyć zrealizowaną płatnością. W zakresie zakładów sportowych i kasyn działa to błyskawicznie, a środki księgowane są od razu, dzięki czemu po przejściu do np. działu wideo slotów, gra będzie dostępna od ręki. Jeśli jesteście ostrożni i Sofort wydaje się wam systemem skomplikowanym lub nawet zbędnym, wystarczy sprawdzić tryb demo, który dostępny jest na ich witrynie: „Nie musisz nam ufać na słowo. Sprawdź sam przy pomocy wersji demo jak w praktyce działa nasz system do sprawnej obsługi bankowości internetowej, bez obaw, że będziesz musiał coś kupić.”

Bezpieczna forma płatności bez prowizji

Przy tym wszystkim głównym czynnikiem korzystania z Sofort wydaje się nie czas realizacji przelewu czy też brak prowizji w przypadku większości kasyn. Cennym czynnikiem jest tu samo bezpieczeństwo. Dzięki podjętym staraniom i systemom wykorzystanym przy płatności otrzymaliśmy markę, która po prostu się sprawdza, co sami potwierdzają następującymi wypowiedziami: „Wszystko co znajdziesz w naszym systemie płatności dla zakupów w sieci zostało opracowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Używając swoich własnych zabezpieczonych danych do logowania oznacza, że nie musisz się dzielić swoimi informacjami poufnymi czy szczegółami karty płatniczej ze sprzedawcą.” – dodają jeszcze następujące gwarancje: „Wprowadzanie danych logowania ma miejsce jedynie podczas wypełniania formularza bezpiecznej płatności Sofort GmbH, do których sprzedawca nie ma dostępu.” Marka zresztą w swoim statucie gwarantuje, że jeśli ktokolwiek kto korzysta poprawnie ze swoich danych mógłby ucierpieć finansowo na takich działaniach, od razu otrzymuje pełny zwrot poniesionych kosztów. Nie ma się zatem czemu obawiać o potencjalne wpadki, gdyż pod tym kątem gracze też będą zabezpieczeni.

Sofort w kasynach internetowych

Sofort w kasynachKasyna internetowe to bardzo specyficzne miejsca. Stąd też metody płatnicze są bardzo istotnym zagadnieniem dla każdego potencjalnego gracza. Każdy z nich chce, by przelewy były błyskawiczne, bezpieczne oraz nie posiadały prowizji. Użytkowanie Sofort zaliczane jest właśnie do rozwiązań trwałych i szybkich, dlatego też propozycja trafiła do dziesiątek propozycji na całym świecie. Korzystać z nich może każdy zarejestrowany użytkownik, rzecz jasna pod warunkiem, że forma jest udostępniona na stronie operatora. Zawsze możecie sprawdzić tą zależność na stopce witryny lub w dziale pomocy i kategorii wpłaty i wypłaty. Środki z Sofort mogą być wypuszczane w obie strony, także jako wypłata.

Metoda płatnicza Sofort pojawiła się na rynku już wiele lat temu, jednakże od ponad 4 lat działa pod szyldem Klarny. Współpraca tych dwóch marek dała spodziewane efekty i obecnie skorzystacie z ich usług nie tylko poprzez strony kasynowe, ale też dla przykładu na… Pyszne.pl i poprzez inne aplikacje znane z internetu. Rozwiązań jest wiele i będzie coraz więcej, wszystko za sprawą czynników wymienionych przez nas wyżej. Płatności w zakresie kasyn są idealnym pomysłem, bo dla graczy liczy się pewność i możliwość dalszych reakcji w zależności od tego, czy się wygrywa czy przegrywa. Mając to wszystko na uwadze, uważamy, że jest to firma godna zaufania i na pewno sprawi wam wiele radości przy każdym rodzaju przelewu. Biorąc pod uwagę wszystkie stosowane systemy i zabezpieczenia, jesteśmy pewni, że absolutnie nigdy nie czeka was nie tylko ciężka wpadka, ale nawet zwykły poślizg, których pełno jest przecież na świecie.

Kasyna z metodą płatności Sofort