8 000€ do wygrania w Turnieju Świątecznym w kasynie Cadoola

Turniej Jingle Wins z szansą na 8 000€ w CadoolaŚwięta coraz bliżej, więc również i coraz więcej kasyn internetowych oferuje nam ciekawe promocje czy turnieje z nagrodami. To znakomita szansa na to, aby zdobyć trochę gotówki na święta czy nowy rok. Świetnym tego przykładem może być Jingle Wins w kasynie Cadoola, gdzie przygotowano dla graczy pulę w wysokości 50 tysięcy euro. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Najnowsza świąteczna promocyjna u tego operatora hazardowego wystartowała 10 grudnia i potrwa do samego końca 2020 roku. Jest ona przeznaczona dla wszystkich klientów, którzy po prostu dołączą do turnieju. Samo wydarzenie związane jest z firmą Spinomenal, która jest jednym z chętniej wybieranych i obecnych w kasynach producentów gier hazardowych. Specjalnie w związku z tym wyszczególnione zostały automaty do gry, z których wygrane będą kwalifikować się do tabeli turniejowej. Mowa tutaj o Wild Santa, Book of Xmas, Demi Gods 4, Childhood Sweets Xmas, Demi Gods 2 Christmas Edition oraz Majestic King Christmas Edition.

Kasyno wyznaczyło, że każdy zakład w grze musi wynieść co najmniej 0.50 euro, a do finałowej walki o nagrody zakwalifikują się tylko te osoby, które wykonały minimum 100 obrotów na wspomnianych slotach. Za każdy z nich w razie wygranej otrzymujemy punkty. Mnożona jest tutaj nasza stawka przez wygraną. Jeśli zatem postawiliśmy 1 euro, a wygraliśmy 5 euro, to dostaniemy 5 punktów. Nagrody zostały przewidziane dla 250 najlepszych graczy. Osoba z pierwszego miejsca zgarnie aż 8000 euro, z drugiego 5000, a z trzeciego 4000 euro. Gracze z miejsc 101-250 otrzymają po 80 euro. Dzięki temu, że są to nagrody gotówkowe, dostaniemy je od razu na konto.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola