Wygraj 500€ w turnieju w kasynie Cadoola

Zgarnij 500€ w gotówce w kasynie CadoolaMiędzy 3 a 9 lutego potrwają zawody wyjątkowe. Festiwal tego miesiąca od kasyna Cadoola zapewnia 1 500€ w nagrodach gotówkowych, które zostaną podzielone na dziesięciu najlepszych graczy tego okresu. Możecie dołączyć do tej grupy już teraz, szczególnie, że czas będzie tu bardzo istotny. Celem jest zdobywanie punktów we wskazanych grach studia Red Tiger.

To pięć wideo slotów, przy których musicie spędzić czas, grając za prawdziwe pieniądze, nie niższe niż 0,50€ od stawki. Za pierwsze miejsce przysługiwać będzie pół tysiąca euro, zatem jest o co walczyć. Swój progres i pozycję w tabeli możecie sprawdzić na stronie Cadooli, czyli bezpośrednio u organizatora wydarzenia. Za każde 1€, które postawicie, otrzymacie punkt do rankingu. Wasza aktywność będzie zatem najważniejsza. Grami o których mowa są w tym przypadku Dragon’s Fire i Piggy Riches – w obu przypadkach w wydaniu Megaways. Do tego dochodzą Dynamite Riches, Jewel Scarabs oraz Barbarian Treasures. Te automaty będą dla was najważniejsze, bowiem regulamin uwzględnia w konkursie tyle je. Postarajcie się, róbcie co możecie i pnijcie się w tabeli. Nagrody są nie niższe niż 50€, ale nawet za trzecie miejsce (150€), otrzymacie odpowiednio dużo. Pamiętajcie przy tym, że na stronie organizatora widnieje także kilka innych propozycji. W turniejach i loteriach możecie brać udział wielokrotnie, więc jedna akcja nie wyklucza drugiej.

Chętnych zapraszamy na stronę organizatora, gdzie znajdziecie warunki i zasady określające to, jak zwyciężać. Terminy, stawki obrotu oraz potencjalne wygrane są tam doskonale rozpisane, dzięki czemu szybko przejdziecie do gry i zapewnicie sobie szansę na wielkie wygrane pieniężne. Na co czekacie? Do boju!


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola