Program VIP w kasynie online Cadoola

cadoola vip programKasyno Cadoola zdecydowało się iść w ślady znanej konkurencji i przygotować niezwykle ciekawy system VIP. Za sprawą pięciu dostępnych poziomów zapewnicie sobie szereg korzyści, które wraz z czasem będą rosnąć, gwarantując ogrom możliwości premiowych, w tym obsługę personalnego menedżera, który będzie pomagał w praktycznie każdym możliwym temacie. Przywitajcie się zatem z systemem, w którym znajdziecie pakiety Welcome, Classic, Silver, Gold oraz Elite. Co zapewnicie sobie poprzez przejście na kolejne poziomy? Kluczowe będą tu kursy wymiany, cashback bonus, ale też miesięczny limit wypłat oraz następnie wspomniany już menedżer. A to wciąż nie wszystko.

Status VIP wpływa na udział w ciekawych promocjach. Będzie ich więcej i na lepszych warunkach, niż gdybyście korzystali z podstawowego zagadnienia. W przypadku cashbacku zapewnicie sobie już na trzecim poziomie zwrot na poziomie 5% - następnie jest to 10 i 15%. Zwiększycie sobie także limit wypłat oraz zapewnicie korzystniejsze przeliczniki wymiany zdobywanych tu punktów. Dzięki nim otrzymacie zastrzyk gotówkowy, a tej jak wiemy, nigdy za wiele. Nie wahajcie się zatem i grajcie aktywnie. O swój status konta ubiegać się będziecie od pierwszego dnia, gdy tylko podejmiecie się rywalizacji za prawdziwe pieniądze. Dopiero wtedy zostaniecie włączeni do całego przedsięwzięcia, a wasze punkty przekładać się będą na dalsze działania w kasynie Cadoola.

W całej tej akcji promocyjnej obowiązuje oczywiście prosty regulamin, w którym znajdziecie wszelkie dodatkowe wytyczne, od przelicznika punktów przez potencjalne terminy. Zapoznanie się z warunkami i zasadami jest obligatoryjne, gdyż będzie się przekładać na możliwość realizacji premii, co ostatecznie jest tu przecież najważniejsze. Spróbujcie koniecznie już w tej chwili.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola