Wygraj 1000€ w turnieju Big Fortune w Cadoola

Wygraj 1000€ w turnieju Big Fortune od CadoolaBig Fortune to turniej kasyna Cadoola. Firma do 21-go kwietnia zachęca do udziału w zabawie, w puli której znalazło się 3,000€ w gotówce. Tym samym, wszystkie osoby, które mają tam aktywne konta oraz niezbędną do gry kasę, mogą dołączyć już teraz. Za pierwsze miejsce przysługiwać będzie 1,000€, z kolei nagrodzonych łącznie zostanie 10 osób. Czy znajdziecie się w tym gronie? Wszystko zależy od was i waszej aktywności.

Jak najbardziej jest to realne, wystarczy tylko poznać jedną z pięciu zaprezentowanych tu gier. To właśnie w nich będzie trzeba zdobywać punkty. Każda z nich pochodzi ze studia BF Games, uznanej na rynku marki. Grami dostępnymi w turnieju Cadooli są Book of Ming, Stunning Hot, Stunning Hot 20 Deluxe, Book of Gods oraz Ramses Rising. Nie ma przy tym minimalnej stawki za pojedynczy obrót, której należy się trzymać. Dzięki temu możecie grać za dowolne kwoty. Musicie jednak pamiętać, że 1 punkt otrzymacie za obrócenie 1€. W ten sposób możecie też monitorować swoją ilość zdobytych już punktów. Wygrywają oczywiście te osoby, które spiszą się tu jak najlepiej i dadzą z siebie więcej. Warto zawalczyć, szczególnie, że 3,000€ to spora kasa, a jednocześnie w tym samym czasie Cadoola oferuje kolejne dodatki i zawody dla aktywnych.

Regulamin tej promocji określa wszelkie terminy, pulę nagród, spis tych nagród czy dostępnych gier. Warunki i zasady są obligatoryjne dla każdego gracza. Dlatego też zacznijcie od krótkiej lektury, zalogujcie się do gry i wybierzcie wideo slot, który najbardziej wam odpowiada. Potem liczyć się będzie tylko aktywność i odrobina szczęścia.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola