Marcowy turniej w kasynie internetowym Cadoola

Zgarnij 30 tysięcy punktów w kasynie CadoolaMiesięczny turniej Cadooli już trwa! Jeśli cenisz sobie dobre wideo sloty, chcesz utrzeć nosa innym graczom, a przy tym wygrać duże pieniądze, włącz się do rywalizacji już teraz. To jedyne tego typu zmagania znane nam w sieci. Łączna pula zawodów wynosi 250 000 oczek. Są one szalenie ważne dla statusu waszego konta i będą jednym z głównych materiałów budowy swojego prestiżu na stronie Cadooli. Jeśli zatem planowaliście aktywną grę przy automatach, wybierzcie Cadoolę. Kasyno online będzie was rozpieszczać aż do 31-go marca. To właśnie w ten dzień po raz ostatni zmagać się będziecie o powiększenie waszej puli punktowej – następnego dnia nastąpi rozliczenie nagród oraz start kwietniowej batalii!

Wyścig miesiąca skierowany jest do wszystkich aktywnych użytkowników kasyna Cadoola. Do udziału w nim konieczne jest posiadanie konta oraz ukończony 18 rok życia. Proces rejestracji na stronie (lub przez urządzenie mobilne) nie powinien zająć więcej niż 60 sekund. Po spełnieniu tych założeń będzie można się zalogować i dołączyć do wybranej promocji lub właśnie turnieju. Tych na stronie zawsze jest kilku, w tym zmagania konkretnych studiów deweloperskich. Zawody miesięczne zawsze trwają od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca. W tym czasie konieczne jest dokonanie depozytu na poziomie 20€, a następnie rozegranie nie mniej niż takiej właśnie stawki. Gdy tylko się wam to uda, musicie zagrać we wskazane wideo sloty przy pojedynczym obrocie na nie niższej stawce niż 0,30€ od zakręcenia. Wskazane tym razem gry to Moon Princess, Wild Dragon, Versailles Gold, 9 Lions, Who wants to be a Millionaire, Temple Tumble Megaways, Pirates’ Plenty, Majestic King oraz Fire Strike i Voodoo Gold. Jeśli jesteście zainteresowani poznaniem tych hitów, wystarczy przejść na stronę kasyna i je wybrać. Można je włączyć przez tryb DEMO. Jest w pełni darmowy, nie wymaga też zakładania konta. Taki trening znacznie łatwiej przybliży wam gry i pozwoli wybrać te, które w danym zestawieniu podobają się najbardziej.

Nagrody to punkty lojalnościowe. Za pierwsze trzy miejsca przysługiwać będzie odpowiednio 45, 38 oraz 30 tysięcy punktów. Można je zamieniać na gotówkę bonusową lub zbierać, by tworzyć coraz to wyższy status konta. Czy warto? Naturalnie. Prowadzi to do kolejnych profitów, które będziecie sobie zapewniać. Im aktywniej będziecie zatem grać, tym lepiej dla was. Podczas udziału w turnieju warto się jednak zapoznać z regulaminem. Te warunki i zasady pokazują bardzo dokładnie jak grać i jakimi kierować się zagadnieniami. Dołączcie koniecznie, 250 000 punktów to naprawdę spora kwota, a ta zostanie podzielona jedynie na 10 najlepszych graczy online.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola