Wygraj 200€ w turnieju Oktoberfest w Cadoola

Dołącz do turnieju piwosza Oktoberfest w Cadoola i wygraj część z 4000€Na stronie kasyna Cadoola pojawiły się informacje o wyjątkowym konkursie. Mowa oczywiście o turnieju Oktoberfest, który nawiązuje bezpośrednio do słynnego święta piwoszy. Całe zawody rozpoczęły się 18-go września i będą dla nas dostępne do 4-go października 2020 roku. Do tego czasu możecie zbierać punkty we wskazanych wideo slotach tematycznych. Są to odpowiednio Lucky Oktoberfest, Spinning Beers, Oktober Spin fest, Oktoberfest oraz Heidi at the Oktoberfest. Za każde 1€, które obrócicie w tych pozycjach, otrzymacie 1 punkt do rankingu ogólnego.

Za jego sprawą nagrodzonych zostanie 50 najlepszych graczy wydarzenia. Do ich rąk trafi aż 3 000€ w gotówce i właśnie o takie środki możecie się zacząć ubiegać już w tej chwili.Wystarczy mieć aktywne konto na stronie, a także grać za prawdziwe pieniądze. Zawody podzielone są tak, by najlepsza 50-tka sięgnęła po nagrody główne, aczkolwiek łącznie 200 graczy z największą pulą punktową podzieli się kwotą dodatkową – 1 000€ z loterii. W jej przypadku mamy do czynienia z klasycznym mechanizmem losowania, dlatego też trzeba mieć po prostu szczęście. Dołączcie czym prędzej i zacznijcie budować swoją pozycję w rankingu. Cadoola zachęca, szczególnie, że zasady udziału są proste, a wciąż jest sporo czasu na to, by zebrać jak najlepszy i największy współczynnik. Do tego w bardzo wciągających grach tematycznych.

Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie operatora. To właśnie tam widnieją wszelkie informacje o tym, jak grać i jakich norm przestrzegać. Są też informacje o pełnym podziale puli nagród z turnieju oraz loterii. W przypadku dodatkowych pytań, możecie oczywiście liczyć na obsługę klienta online.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola