Tylko u nas! Specjalny bonus powitalny w kasynie Cadoola

Oferta specjalna welcome bonusTaki bonus znajdziecie tylko u nas! Przy współpracy z kasynem Cadoola przygotowaliśmy premię, za sprawą której przy pierwszej wpłacie zapewnicie sobie o 150% więcej środków! Co ciekawe, wystarczy dokonać depozytu na poziomie 20€ (z wyłączeniem Skrilla i Neteller) by włączyć się do akcji i mieć realną szansę na wygranie. Akcja jest jednorazowa, jednakże może wam w znacznym stopniu pomóc z rozpoczęciem zabawy, ponieważ maksymalna wartość otrzymanej gotówki to aż 2 000 złotych. Jakby tego było mało, kasyno dodatkowo oferuje aż 200 darmowych obrotów, które zostaną przyznane natychmiastowo jako dodatek. Marka deklaruje jednak, że zostaną podzielone na dziesięć równych etapów, każdy po 20 free spinów w Ancient Egypt Classic.

W ten sposób zapewnicie sobie dwa doładowania, które należy wykorzystać w ciągu 10 kolejnych dni. To jedna z najciekawszych ekskluzywnych promocji, po jaką możecie sięgnąć w sieci, dlatego też dobrze jest zagrać już dzisiaj. Wygranymi należy 30-krotnie obrócić, a maksymalny obrót stawką nie może przekraczać 5€ przy obrocie. O pozostałych warunkach i zasadach przeczytacie już na stronie Cadooli, gdzie z tego miejsca zapraszamy chętnych.

Co ważne, swoje obroty oraz gotówkę będziecie mogli zrealizować w dowolnie wybranym wideo slocie, a tych na stronie operatora jest kilkaset. Lista ta zresztą w każdym tygodniu robi się coraz obszerniejsza i bardziej wciągająca.


Najnowsze promocje w kasynie Cadoola