Wyścig Bożonarodzeniowy z pulą €3,650 w Wazamba

Wyścig Bożonarodzeniowy z bonusami kasyna WazambaWyścig Bożonarodzeniowy kasyna Wazamba jest na pewno jedną z lepszych akcji tego typu. Wystarczy tu dodać, że za pierwsze miejsce przysługuje oryginalny i nowy MacBook! Całość zagadnienia potrwa dokładnie do 31-go dnia grudnia, czyli aż do końca roku. Jeśli chcecie wziąć udział w walce o tak ekskluzywną nagrodę (a pozostałe są równie dobre!), wystarczy się zarejestrować na stronie organizatora. Taki proces nie zajmie wam dłużej niż minutę, po czym od razu będziecie mogli włączyć się do walki i wyciskać możliwie jak największe korzyści. Jak to jednak działa w praktyce i co musicie zrobić już na miejscu, by przegonić potencjalną konkurencję? Tłumaczymy!

Wygra ta osoba, która we wskazanych wideo slotach zaliczy największy przelicznik granych stawek. A same gry, które są tu wzięte pod uwagę bezpośrednio nawiązują do świąt. Są to Holiday Season, Merry Xmas, Santa, Ice Breaker, Winter Berries czy Secret Santa Online Slot. Pełna lista dostępna jest rzecz jasna na stronie kasyna Wazamba i właśnie tam znajdziecie całe to zestawienie. Czeka MacBook Pro 16, ale też iPhone 11 Pro Max czy Apple Watch Series 5. Pełna lista nagród jak również tabela rankingowa dostępna jest na stronie operatora. Znajdziecie tam także informacje o tym, że minimalny zakład biorący udział w zabawie to 0,3€, a samych nagród jest dokładnie 10.

Początek od pierwszego grudnia, koniec, jak już wspomnieliśmy, 31.12. Po więcej informacji odsyłamy was bezpośrednio na stronę kasyna Wazamba, gdzie przede wszystkim widoczny jest regulamin z jego wszelkimi warunkami i zasadami dla graczy. Do tego dochodzi rzecz jasna obsługa klienta 24/7.


Najnowsze promocje w kasynie Wazamba