Tylko u nas! Specjalny bonus powitalny w kasynie Wazamba

darmowe spiny na start w WazambaChcielibyśmy zaprezentować wyjątkową i unikatową ofertę, z której skorzystać mogą jedynie użytkownicy naszej strony! Wszystkich poszukujących nowego kasyna online zachęcamy do rejestracji na stronie Wazamba. Jeszcze nigdy proces ten nie był tak korzystny, jak obecnie. Jak to możliwe?

Otóż za sprawą naszej współpracy zapewnicie sobie podwojenie pierwszej wpłaty do 3200 złotych (czyli w praktyce możecie grać za 6400 złotych!). Skorzystacie także z ekwiwalentu, jeśli gracie w innej walucie. Do tego dochodzi jednak druga premia. Kasyno zdecydowało się jeszcze wydać aż 200 darmowych obrotów, które zrealizujecie w wideo slocie Mustang Gold, który uważany jest za jeden z ciekawszych klasyków dostępnych obecnie na rynku.

Free spiny opracowano tak, by były wydawane graczowi przez 10 kolejnych dni w równych porcjach po 20 sztuk. Dzięki temu otrzymacie szansę wygrywania odpowiednio dużej gotówki co dzień. Czas na obrót środkami to także dziesięć dni, a warunek ten nakazuje nam realizację 30-krotności posiadanych środków. Maksymalny zakład dopuszczony do obrotu to 5€ (lub 20 złotych), dzięki czemu szybko spełnicie postawione przed wami założenia.Korzystając z tej promocji rozpoczynacie wielką przygodę, która obfitować będzie w kolejne bonusy oraz turnieje o których przeczytacie na stronie Wazamby i o których stale będziemy informować na łamach naszej strony internetowej.


Najnowsze promocje w kasynie Wazamba