10 free spins z aplikacją Instagram w Wazamba

Spiny za Instagrama z  WazambaNie da się ukryć, że dziś media społecznościowe mają ogromną moc. Mnóstwo osób korzysta z Facebooka czy Instagrama. Fakt ten postanowiło wykorzystać kasyno Wazamba. Oferuje ono bowiem darmowe spiny dla tych osób, które zaczną obserwować oficjalny profil kasyna na Instagramie.

Nowa oferta w kasynie Wazamba związana jest właśnie z popularnym serwisem społecznościowym. Skorzystać z niej może każdy nowy i stały klient. Wystarczy jedynie wejść na oficjalny profil IG kasyna Wazamba, a następnie dodać go do obserwowanych. Koniecznie musimy skontaktować się z obsługą klienta, gdzie podajemy swój nich na IG. Dzięki temu nasza akcja zostanie zweryfikowana. W nagrodę dostaniemy wtedy na swoje konto 10 darmowych spinów, które możemy wykorzystać w grze hazardowej Gonzo's Gold. Kiedy już trafią na nasze konto, to koniecznie musimy zagrać nimi w czasie 7 dni, inaczej zostaną usunięte z naszego konta. Wszystkie ewentualne wygrane od razu trafią na konto bonusowe. Musimy zatem wykonać dodatkowe warunki obrotu, aby środki wypłacić z konta lub przeznaczyć na inne zakłady.

Nasze środki z free spinów musimy obrócić co najmniej 40 razy, kiedy to maksymalnie możemy na jeden zakład postawić do 20 PLN lub 5 EUR. Na spełnienie tych warunków będziemy mieć 10 dni. Warto też zaznaczyć, że dzięki tej promocji możemy zdobyć maksymalnie do 320 PLN lub 80 EUR, a przecież wciąż mówimy o środkach, które zdobędziemy za darmo. Więcej informacji można znaleźć na stronie kasyna Wazamba.

Warto przy okazji zapoznać się z innymi promocjami w tym kasynie. Do zdobycia bowiem są bonusy od depozytu, zwrot środków na konto, jak i nagrody z turniejów i loterii.


Najnowsze promocje w kasynie Wazamba