Wygraj 650€ w turnieju na Mars w promocji SlottyWay

Wygraj 3 000zł w rywalizcji turnieju na MarsCzas na Misję na Marsa! Tak przynajmniej twierdzi SlottyWay, które zapewniło nam kolejny turniej z ogromną pulą. W tydzień, od 13 do 19 września mierzyć się będziecie z innymi graczami tego kasyna. Dzięki temu wygracie nawet przeszło 3 000 zł oraz 20 cennych punktów. Do czego będą one potrzebne? Kasyno organizuje coś na wzór Tabeli Liderów, gdzie kumulowane są zebrane w miesiącu punkty, a potem następuje loteria z szalonymi wręcz nagrodami. Warto jest się zatem starać, ponieważ w grę wchodzą ogromne możliwości. Co w ogóle trzeba zrobić, żeby spróbować swoich sił? Ile osób ostatecznie zostanie nagrodzonych? Aż setka! A to nadal nie wszystko.

Celem gracza jest tu uzyskanie – rzecz jasna – jak największej ilości punktów. Te zbiera się za sprawą sumy zakładów, gdzie min. z nich musi wynosić 0,10 zł. Im więcej zatem gracie, tym lepiej dla was. Nie ma co przy tym ukrywać, to zawody dla najwytrwalszych. Plus taki, że rywalizacja toczy się w kluczowych wideo slotach tej marki. Grać musicie m.in. w słynnym Starburst czy też Jumanji, Joker Pro, Stunning Hot, Gonzo’s Quest czy Fruit Zen. Jest w czym wybierać, ale nagrody są tego warte. Slottyway po wszystkim wskaże 100 zwycięzców, którzy otrzymają bonusy bez depozytu i punkty. Warunek obrotu nagrodą wynosi tutaj 75x.

Pełną listę gier turniejowych, jak również warunki i zasady, znajdziecie na stronie kasyna. Gorąco odsyłamy, jednocześnie przypominając: marka organizuje całe mnóstwo turniejów i loterii, dlatego warto obserwować ich oraz naszą stronę na bieżąco. To sporo korzyści, które dobrze poznać przy rejestracji konta do gry.


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway