Free spins days z Gamzix w SlottyWay

Darmowe spiny od GamzixKasyno Slottyway ma dla miłośników free spinów coś świetnego. Tylko teraz poprzez obstawiania zakładów na slotach od marki Gamzix, można zdobyć darmowe spiny. Prezentujemy na naszej stronie, jak można tego dokonać.

Najnowsza akcja promocyjna w kasynie Slottyway jest niezwykle szybka, gdyż zaczęła się 10 stycznia i zakończy się 11 stycznia, o 23:00 UTC+1. Do zdobycia dla graczy jest tutaj 25 darmowych obrotów w grze Snow Coin. Naszym zadaniem jest otwarcie katalogu gier od Gamzix, gdzie musimy na slotach obstawiać zakłady od co najmniej 0.91 złotych. Możemy obstawiać swoje zakłady na następujących automatach do gry: "The Lion", "Burning Power", "40 Chilli Flaming Edition", "Book of Symbols", "Snow Coin", "Really Hot Flaming Edition", "Hot Life Buy Bonus", "Really Hot", "GG Coin", "Make Money Rich Edition", "Hoonga Boonga", "Dragon's Secret", "Sunny Coin", "Gold of Maya", "The Hottest Game", "Go Wild", "Joker Splash", "Hot Life", "Banana Bar", "Make Money", "40 Chilli Fruits".

Jeżeli uda się nam postawić łącznie co najmniej 227,08 złotych, to wtedy będziemy mogli otrzymać w nagrodę wspomniane 25 darmowych obrotów na grę. Na stronie kasyna można zapoznać się także z dodatkowymi informacjami o tej promocji, zwłaszcza o warunkach obrotu bonusem.

Przypominamy, że aktualnie w kasynie można zdobyć jeszcze w inny sposób darmowe obroty. Czeka tu ans bowiem za depozyty do zdobycia:

80 darmowych obrotów w Wild Wild West: The Great Train Heist + 5 punktów

60 darmowych obrotów w Book of Egypt + 4 punkty

50 darmowych obrotów w Dog House + 3 punkty

40 darmowych obrotów w Legend of the Ice Dragon + 2 punkty

25 darmowych obrotów w Crazy Cows + 1 punkt


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway