60 free spins bez depozytu z rejestracją w kasynie SlottyWay

Free spiny bez depozytu w SlottywayDarmowe spiny bez depozytu to coś na zasadzie ukrytej niespodzianki dla graczy hazardowych. To świetna bowiem okazja do tego, aby zdobyć darmową nagrodę w kasynie, gdzie nic nie trzeba wpłacać na swoje konto. Tak się akurat składa, że w kasynie Slottyway na takie osoby czeka świetny bonus bez depozytu, dzięki któremu można odebrać aż 60 free spinów.

Promocja bez depozytu w kasynie Slottyway przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które jeszcze nie miały dotąd konta w tym kasynie. Normalnie jest to ukryta promocja na stronie, więc należy skorzystać z podanego przez nas linku. Dzięki temu można skorzystać z bonusu bez depozytu. Za samo założenie i aktywację konta w tym kasynie gracz odbiera nagrodę w postaci 60 free spinów. Są one możliwe do wykorzystania w popularnej grze Jumanji od marki NetEnt. Oparta została ona na znanym filmie przygodowym z Robinem Williamsem. Znajdziemy w niej zatem sporo ciekawych motywów i symboli.

Ewentualne wygrane z free spinów należy potem obrócić x40 w kasynie, gdzie maksymalnie na jeden zakład można postawić do 5 euro.

Po odebraniu bonusu bez depozytu, można potem również liczyć na klasyczny pakiet na start, który związany jest z 3 pierwszymi depozytami:

1. bonus to doładowanie o wartości 200% do 3500 złotych. Minimalny depozyt to 70 złotych.

2. bonus to doładowanie o wartości 150% do 3500 złotych. Minimalny depozyt to 200 złotych.

3. bonus to doładowanie o wartości 100% do 3500 złotych. Minimalny depozyt to 300 złotych.


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway