35 darmowych zakręceń w slocie 15 Dragon Pearls w Slottyway

Odbierz 35 free spins do wykorzystania w  15 Dragon Pearls w SlottywaySlottyway to jedno z nowszych kasyn na rynku, które nieustannie zaskakuje nas nowymi i ciekawymi promocjami. Tym razem każdy z klientów tego kasyna może zdobyć dla siebie 35 free spins do wykorzystania w grze 15 Dragon Pearls. Spieszymy zatem ze szczegółami tej promocji. Każdy z klientów tego kasyna musi na samym początku zalogować się na stronie, a następnie w zakładce promocje znaleźć opcję 35 darmowych obrotów dla mistrza. Klikamy w tym momencie przycisk aktywuj, przez co nasz bonus zostaje włączony. Aby jednak dostać free spiny, musimy wpłacić na konto depozyt za co najmniej 100 złotych. Dzięki temu bardzo szybko kasyno dopisze nam do konta owe wolne obroty. Przyznane nam free spiny są ograniczone czasowo, zaś wygrane z nich środki muszą zostać przez nas obrócone 40 razy. Dopiero po tym czasie możemy je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, darmowe spiny są nam przyznawane na grę 15 Dragon Pearls od Booongo. To jeden z nowszych automatów hazardowych tej marki, który zabiera nas do Azji. Zetkniemy się tu z legendą o smoczych perłach. Na bębnach w formacie 5 na 3 spotkamy kilka znanych symboli chińskich, a także 25 linii wypłat. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że w grze znajduje się jackpot, który może zapewnić wygraną do 200 tysięcy.

Jeśli już skorzystacie z oferty na 35 free spins w 15 Dragon Pearls, to podobna oferta obowiązuje na inną grę - Sun of Egypt 2. Tu także za wpłatę co najmniej 100 złotych dostaniemy 20 free spinów do gry.


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway