Spadające prezenty - loteria z pulą 130 000€ w Slottyway

Wielka Loteria z wielkimi wygranymi w SlottyWaySą takie kasyna, które lubią regularnie zaskakiwać swoich klientów ciekawymi promocjami. Do jednych z nich z pewnością należy Slottyway. Ten operator hazardowy często proponuje nam akcje związane z darmowymi spinami. Tym razem na cały okres grudniowy przygotował świetną serię Spadających Prezentów, gdzie można liczyć na wygrane dzienne, raz w tygodniu oraz główną pulę z całego miesiąca. Slottyway przygotowało swoją nową ofertę na czas świątecznych przygotowań, samego Bożego Narodzenia oraz końca 2020 roku. Cała akcja dzieli się na 3 rodzaje.

Codzienna oferta polega na tym, że kasyno rozdaje nagrody z puli 25 000 złotych. Należy wpłacić na swoje konto co najmniej 1500 złotych, za co dostaje się los na loterię. Na koniec dnia wylosowanych zostanie kilku szczęśliwców, z których największy dostanie aż 5000 złotych. Wymagany jest obrót nagrodami x40.

Tygodniowa oferta z kolei to pula nagród w wysokości 125 000 złotych. Tutaj w danym tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem należy wpłacić co najmniej 2500 złotych. Tu również odbędzie się losowanie z największą nagrodą 25 000 złotych. Warunek obrotu to także x40.

Miesięczna loteria polega na tym, że zakwalifikować się do niej mogą tylko te osoby, które wpłacą przez cały miesiąc na konto co najmniej 15 000 złotych. Nagrody tu są oczywiście największe, gdyż łączna pula wynosi aż 500 000 złotych, a najwyższa stawka do zgarnięcia to 35 000 złotych, także z obrotem x40.

Jak zatem widać, można spróbować swojego szczęścia w 3 kategoriach loterii, z innymi warunkami i nagrodami. To świetna okazja na to, aby każdy był w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie.


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway