Turniej Burning Spins w kasynia SlottyWay!

Dołącz do rywalizacji o 10 000 euro w turnieju SlottyWayLubimy, gdy topowe kasyna online organizują różne turnieje, gdyż dla wielu graczy to szansa na wzajemną rywalizację, jak i również wygranie dodatkowych środków. Szczególnie ekscytujące są te turnieje, w których nagrody są wysokie. Z takim wydarzeniem mamy do czynienia w kasynie SlottyWay, gdzie można wziąć udział w gorącym turnieju „Burning Spins” z pulą nagród 60 000 euro. Już teraz klienci kasyna SlottyWay mogą wziąć udział w turnieju „Burning Spins” od firmy Playson, w którym to do rozdania są całkiem spore pieniądze, przekraczające kwotę 250 tysięcy złotych. Wydarzenie to wystartowało 16.07.2021 i potrwa do 25.07.2021 (UTC +3). W turnieju może wziąć udział każdy klient kasyna, który postawi choć jeden zakład w kwocie 2.5 złotego czy 0.50 euro.

W dalszej kolejności przez cały czas trwania turnieju możemy grać na wybranych do tego automatach do gry od marki Playson. Każdy nasz zakład od 0.50 euro to 1 punkt do tabeli turniejowej. W takim wypadku im więcej naszych zakładów, tym oczywiście więcej punktów i szans na znalezienie się na koniec wśród najlepszych graczy. Do wyboru mamy takie sloty jak: Buffalo Power Megaways, Buffalo Power: Hold and Win, Burning Wins: classic 5 lines, Diamond Wins: Hold and Win, Hot Coins: Hold and Win, 9 Happy Pharaohs, Book of Gold: Multichance, Legend of Cleopatra Megaways, Rich Diamonds: Hold and Win, Sevens n Fruits, Divine Dragon: Hold and Win, Solar Queen, Solar Temple oraz Wolf Power: Hold and Win czy też Hot Burning Wins.

Kasyno Slottyway postanowiło, że rozda nagrody z puli 60 000 euro między 350 graczy z największą ilością punktów. Można zatem zdobyć:

1. miejsce — 10 000 euro

2. miejsce — 5 000 euro

3. miejsce — 3 000 euro

4. miejsce — 1 500 euro

5. miejsce — 1 000 euro

6. miejsce — 900 euro

7. miejsce — 800 euro

Wszystkie nagrody mają charakter gotówkowy, więc bez konieczności obrotu od razu znajdą się na kontach graczy i można je wypłacić z konta. Szczegółowe informacje o turnieju można znaleźć na stronie kasyna w regulaminie.

Przypominamy, że w tym samym czasie można skorzystać także z kilku innych turniejów czy loterii. Ponadto w łatwy sposób można zdobyć dla siebie 20 darmowych spinów w 3 coins: Egypt. Warto zatem sprawdzić na naszej stronie informacje o wszystkich wydarzeniach w SlottyWay.


Najnowsze promocje w kasynie Slottyway