Odbierz 50% do 400zł z drugim depozytem 20BET

Odbierz swój drugi bonus w kasynie 20BET20BET jest jednym z tych kasyn, o których w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Oferuje ono bowiem swoim klientom wiele ciekawych promocji, do tego dużo gier, jak i również można liczyć na płatności w PLN. Szczególnie ważny jest tu bonus powitalny, który został rozbity na 2 etapy. Chcemy zaprezentować w naszym artykule bonus od drugiej wpłaty, jednak bardzo ważne jest to, że skorzystanie z niego możliwe jest właśnie dopiero od drugiego depozytu. W takim wypadku warto wiedzieć, co możemy dostać na sam początek.

W przypadku pierwszego bonusu naszym zadaniem jest oczywiście założenie konta oraz wpłacenie pierwszego depozytu na swoje indywidualne konto. Musimy dokonać wpłaty w minimalnej wysokości 80 złotych. Dzięki temu dostaniemy w prezencie +100% do kwoty 500 złotych. Jednocześnie dostaniemy wtedy 120 darmowych zakręceń na grę Elvis Frog in Vegas, które będą nam przyznawane w paczkach po 30 dziennie.

Kiedy już skorzystaliśmy z oferty od pierwszego depozytu, możemy od razu skorzystać też z oferty od drugiego depozytu. W tym wypadku również musimy wpłacić co najmniej 80 złotych, jednocześnie podając kod 2DEP. W nagrodę dostaniemy bonus w wysokości 50% do kwoty 400 złotych. Dodatkowo na nasze konto trafi 50 darmowych zakręceń do wykorzystania w grze Great Rhino Megaways.

W obu przypadkach mamy do czynienia z tymi samymi warunkami obrotu bonusem. Wygrane uzyskane za pomocą darmowych zakręceń, jak i środki uzyskane z doładowania od depozytu posiadają wymóg wykonania obrotu 40x.


Najnowsze promocje w kasynie 20bet