Bonus do 100 free spins w środę w promocji od 20Bet

Środowe darmowe spiny w promocji od 20Bet20Bet to jedno z tych kasyn, które postawiły u siebie na stałe promocje, co oznacza, że można z nich korzystać w każdym tygodniu. Jedna z nich obowiązuje w każdą środę i pozwala odebrać nawet do 100 darmowych spinów. Specjalna promocja w 20bet obowiązuje w każdą środę. Koniecznie wybierz ten bonus i dokonaj wpłaty w minimalnej wysokości 80 PLN. Dzięki temu możesz zgarnąć na swoje konto bonus do 100 Darmowych Spinów!

Taki pojedynczy bonus można uzyskać, dokonując wpłaty w środę. Kwalifikująca się wpłata musi zostać dokonana jako pojedyncza transakcja. Mamy tu 3 progi nagród i musimy się zdecydować, który będzie dla nas najlepszy. Nie ma przy tym możliwości, aby odebrać nagrodę z każdego progu.

Wpłata między 80 a 199 PLN zapewnia 20 darmowych spinów.

Wpłata między 200 a 399 PLN zapewnia 50 darmowych spinów.

Wpłata od 400 PLN zapewnia 100 darmowych spinów.

Darmowe spiny zostaną przyznane na slot, który gracz samodzielnie wybierze z listy kasyna. Lista ta jest aktualizowana co miesiąc.

Kiedy już odbierzemy i wykorzystamy swoje free spiny, to wygrane uznawane są dalej jako bonus. Muszą zostać potem przez nas obrócone w kasynie co najmniej 40 razy, a maksymalna stawka na 1 zakład wynosi 20 PLN. Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Ponadto można w kasynie liczyć na:

Piątkowe doładowanie o wartości 50% do 400 PLN + 50 darmowych spinów

Kasynowy wyścig slotów z 9000 PLN + 2000 spinów

Drops and Wins na slotach i grach na żywo z atrakcyjnymi nagrodami.


Najnowsze promocje w kasynie 20bet