Bonus 100% do 500złotych z 120 free spins w kasynie 20BET

Oferta na dzień dobry w 20BET20BET to coraz bardziej popularne kasyno online, więc wiele osób szuka u nas informacji o nim. Nadszedł zatem czas, aby zaprezentować graczom promocje na start, które dostępne są u tego operatora. Ile zatem można zyskać dzięki ofercie powitalnej.

Dla miłośników kasyn 20BET przygotowało ofertę na start, która z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom darmowych spinów. Cała oferta została tutaj bowiem podzielona na 2 części. Na początku zakładamy konto, gdzie zaznaczamy, że chcemy otrzymać bonus powitalny, po czym musimy wpłacić pierwszy depozyt. Minimalna kwota kwalifikująca się do promocji wynosi 80 złotych. Nagrodą dla gracza jest bonus w wysokości +100%. Dzięki niemu możemy dostać do 500 złotych. Nie jest to za duża kwota, jeśli porównamy to z innymi kasynami. Jednak mamy tu jeszcze dodatkowy prezent, którym jest 120 free spinów na grę Elvis Frog in Vegas. Przez 4 dni będziemy dostawać po 30 spinów. W przypadku bonusu pieniężnego i wygranych ze spinów konieczne będzie wykonanie obrotu 40x.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Dostępna jest bowiem oferta od drugiego depozytu. Tym razem podczas wpłacania środków na konto, naszym zadaniem jest wpisanie kodu promocyjnego: 2DEP, który aktywuje kolejną ofertę bonusową. Tu również minimalną kwotą jest 80 złotych. Do zdobycia jest wtedy bonus 50% od depozytu, który pozwala na otrzymanie do kwoty 400 złotych. Dodatkiem będzie 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Great Rhino Megaways. Warunek obrotu jest tu taki sam jak w przypadku pierwszego bonusu, czyli x40. Warto w obu przypadkach zapoznać się z pełnym regulaminem na stronie www.


Najnowsze promocje w kasynie 20bet