Ekskluzywne 15 free spins no deposit w 20BET

Oferta tylko dla naszych czytelników od 20 BETNie da się ukryć, że darmowe spiny to jedna z najbardziej popularnych form bonusów w kasynach internetowych. Stają się one tym bardziej atrakcyjne, kiedy można je zdobyć za darmo, bez wkładu własnego. A z taką właśnie sytuacją mamy obecnie w kasynie 20BET. Przekazało ono nam bowiem ukrytą opcję dla klientów, gdzie bez większych problemów można zdobyć 15 darmowych spinów bez depozytu na jeden z automatów do gry.

Nasza redakcja pewien czas temu nawiązała współpracę z kasynem 20BET. Ta marka hazardowa staje się coraz bardziej popularna, co sprawia, że wiele osób się nią interesuje. Dla naszych czytelników i czytelniczek dostaliśmy od 20BET informację o ukrytej ofercie. Oczywiście dzielimy się teraz nią z wami. W ramach ukrytej opcji, której nie ma na stronie kasyna, można zdobyć dla siebie bez depozytu 15 darmowych spinów. Przeznaczone są one na automat do gry o nazwie Mechanical Clover od firmy BGaming. Będziemy mieć następnie kilka dni, aby wykorzystać swoje free spiny we wspomnianej grze. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ewentualne zyski z darmowych spinów zawędrują na nasze konto bonusowe i muszą zostać potem obrócone co najmniej 40 razy. Kasyno ustaliło także, że maksymalnie możemy wygrać do 50 EUR w tej promocji. Zawsze to ponad 200 złotych za darmo na kolejne zakłady lub do portfela.

Mechanical Clover to całkiem ciekawy slot typu owocówka. Składa się z 3 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 5 linii wypłat. Gra imponuje pod względem graficznym, albowiem posiada steampunkowy stylu. W wyniku tego wszystkie symbole obecne na bębnach, jak i inne elementy wyglądają jak z fabryki. Możemy tu liczyć na grę bonusową jako re-spin, gdzie ilość linii zwiększa się do 27, zaś mnożnik może podskoczyć do x7. To slot, który zapewni z pewnością wiele rozrywki i wygranych.


Najnowsze promocje w kasynie 20bet