Bonus VIP extra 60% do 5000 EUR/USD w BiamoBet

Bonus VIP w BiamoBetW kasynach online są oczywiście tacy gracze, którzy lubią wydawać spore sumy. Mowa zarówno o ich depozytach, jak i kwotach na zakłady. Mówi się o nich jako o high rollerach. Coraz więcej kasyn wprowadza dla takich osób specjalne promocje, programy VIP. W przypadku BiamoBet high rollery mogą liczyć na bonus VIP na start, dzięki któremu można zdobyć nawet do 5000 euro doładowania!

Omawiane przez nas kasyno ma nietypową ofertę dla nowych graczy, gdyż można w nim samodzielnie wybrać jeden z dostępnych bonusów na start. Wśród nich znajduje się właśnie Bonus VIP extra 60%. Konieczne jest zatem założenie konta oraz aktywacja tego bonusu. Dzięki temu zyskamy okazję do zdobycia doładowania o wartości +60% od pierwszego depozytu. Już tutaj ta oferta znacząco się wyróżnia, albowiem minimalna kwota wpłaty musi wynieść 500 euro lub dolarów. Z kolei maksymalnie można dostać nawet do 5000 euro lub dolarów bonusu, więc mówimy o wysokich kwotach dla graczy. Jak zatem widać, high rollerzy mają tu sporą szansę na zdobycie dużego bonusu dla siebie.

Kiedy już dostaniemy bonus na swoje konto, to konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków. Otóż bonus ważny będzie przez 7 dni. W tym okresie konieczne jest obrócenie taką kwotą 35 razy, gdzie maksymalnie możemy postawić na 1 zakład do 25 euro lub dolarów. Ponadto maksymalna kwota wygranej z aktywnym bonusem wynosi 10000 euro lub dolarów. Więcej można znaleźć na stronie internetowej.

Można również wybrać dla siebie inne bonusy na start, gdzie znajduje się bonus klasyczny +125% do 600 euro czy też bonus z kryptowalutami +200% do 600 euro.


Najnowsze promocje w kasynie Biamobet