Blackjack online w kasynie internetowym Unibet

Unibet zasłynął już wiele lat temu. Jest to kasyno i operator rozrywki on-line, które oferuje swoim klientom doskonałą zabawę i realne możliwości na wygranie naprawdę dużych pieniędzy. Wszystko to sprawiło, że sama oferta jest stale powiększana, a prócz własnych, dedykowanych gier, znajdziecie tam setki słynnych pozycji, od wideo slotów, po bingo i gry stołowe. Jednym z produktów, które chcielibyśmy dla was rozpisać dodatkowo, jest black jack gra. To słynny tytuł, który na przestrzeni lat zyskał sławę i skusił miliony graczy, co zresztą doprowadziło do stworzenia kilku dodatkowych odłamów, które pewnie się przyjęły, również u opisywanego Unibet. Czy będzie to gra, która skusi was do założenia konta? Cóż, na pewno jest to dobry, dodatkowy do tego pretekst. Jak pisze sam operator, macie jednak znacznie więcej podstaw do podjęcia działań: „Założyliśmy spółkę Unibet w 1997 r., mając ściśle określony cel. Jeden z graczy (założyciel, Anders Ström) chciał podzielić się swoim doświadczeniem z innymi graczami i pomóc im obstawiać z większą świadomością tego, co robią. Dziś przyświeca nam ten sam cel, co na początku. Dlatego firma Unibet jest niezmiennie ekspertem w rozumieniu potrzeb graczy, dzięki czemu obstawiając, mają oni coraz większą pasję do gry.

O samej grze słów kilka

Blackjack UnibetOferta blackjacka na Unibet to temat, który warto poruszyć chociażby dlatego, że znajdziecie tam aż 24 tytuły związane z grą. To wynik szalenie dobry, znacznie wykraczający poza większość konkurencji. Jeśli jednak nie wiecie z czym blackjack się wiąże, śpieszymy z dalszymi wyjaśnieniami. Zaczniemy od tego, że sam tytuł to gra karciana, której celem jest ogranie systemu lub krupiera. Jak tego dokonać? Poprzez zebranie 21 oczek w kartach lub poprzez zgromadzenie jak najbliższej wartości do tego rezultatu. Nie możemy jednak przekroczyć liczby, gdyż oznacza to automatyczną porażkę. Wywalczenie 21 punktów może być proste. System losuje graczowi dwie karty, z czego dwie są publiczne i widoczne dla każdego – co zresztą może służyć dodatkowym rozwiązaniom z których Unibet korzysta, np. dla grania z tyłu – z kolei krupier o ile także otrzymuje dwie sztuki, to tylko jedna z nich jest widoczna. Druga odsłaniana jest dopiero wówczas, gdy gracz zdecyduje, że pasuje i prosi już o sprawdzenie wyniku. Karty od 2 do 10 liczone są dokładnie tak, ile wskazują punktów na swojej powierzchni. Z kolei J – K daje nam zawsze dziesięć punktów. As jest wyjątkowy, ponieważ może dać jedno ale też jedenaście oczek, co zależne jest do układu kart. As oraz 10 wzwyż automatycznie daje nam blackjacka i jest to najbardziej pożądane rozwiązanie jakie znajdziecie, nie tylko zresztą w tym kasynie. Proste, prawda?

Najlepsza oferta na rynku

W blackjacka na Unibet zagra każdy zarejestrowany użytkownik, aczkolwiek możecie go testować i bez tego, do czego zaraz dojdziemy. Samych gier jest kilka, od klasycznych przez dla przykładu europejskiego Multi Hand. Te rodzaje mogą być przez was testowane do woli. Stawki zaczynają się od 50 groszy, ale mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy, co przekona nie tylko oszczędnych, ale też tych, którzy rywalizują o naprawdę pokaźną kasę. Gry mogą być dodawane do ulubionych, przez co powrót do nich będzie łatwiejszy. Jeśli chodzi o grę za darmo i bez rejestracji, to odpowiada za to tzw. wirtualna waluta. To fikcyjne pieniądze, które stworzone zostały przez studia deweloperskie. Na ich podstawie przetestujecie wszelkie rozwiązania, za co nie trzeba w żaden sposób płacić czy składać dalszych deklaracji. Idealny pomysł jako nauczka i przygotowanie do gry za prawdziwą stawkę. A te mogą się przydać, jeśli przykładowo zdecydujecie spróbować swoich sił w kasynie Unibet na żywo, gdzie zmagać się będziecie z prawdziwymi krupierami. To oni prowadzą tam rozgrywkę, rozdają karty, sprawdzają wszelkie rozwiązania. Widzicie krupiera na własne oczy i każde jego działanie, możecie też z nimi porozmawiać w formie tekstowej, jeśli tylko chcecie. Idealne rozwiązanie dla kogoś, kto poszukuje adrenaliny.