Weekendowy reload bonus do 2800 zł z 50 FS w PlayZilla

Odbierz weekendowy bonus od PlayZillaWiele kasyn próbuje jeszcze bardziej zaangażować swoich graczy w czasie weekendu. Dlatego też organizują specjalne promocje, z których można skorzystać między piątkiem a niedzielą. Z taką sytuacją mamy do czynienia w PlayZilli. Jest to nowa marka hazardowa na rynku, która stworzyła weekendowy bonus z szansą zdobycia 2800 złotych i 50 free spinów. Specjalna oferta w kasynie PlayZilla przygotowana została dla wszystkich klientów, a co najważniejsze, ma ona na chwilę obecną stały charakter, więc można z niej korzystać w każdy z weekendów.

Na czym polega? Otóż między piątkiem a niedzielą wybieramy weekend reload bonus, po czym wpłacamy na konto środki. Aktywacja bonusu zaczyna się od 80 złotych, jednak lepiej jest wpłacić co najmniej 200 złotych. Wiąże się to z faktem, że od tej kwoty dostaniemy nie tylko bonus w wysokości +50%, lecz także i 50 free spinów. Maksymalnie na graczy czekać tu może aż 2800 złotych do zgarnięcia. Środki te trafiają oczywiście na konto bonusowe, z którego następnie w czasie 10 dni muszą zostać obrócone 35 razy.

Darmowe spiny z kolei zostaną przyznane na jeden z popularnych slotów z oferty. Każdy spin będzie miał wartość minimalnego zakładu w grze. Nasze wygrane z wolnych obrotów trafią na konto bonusowego, z którego muszą zostać obrócone 40 razy.

Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z oferty, dzięki której za depozyt między poniedziałkiem a niedzielą można także zdobyć 50 free spinów. Minimalna kwota to 80 złotych, a graczy obowiązują te same warunki obrotu. W kasynie mogą także liczyć na 8% cashbacku z tygodniowej gry bądź 10% cashbacku z tygodniowej gry w kasynie na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie PlayZilla