Tajemnicze zrzuty z szansą na 4 500zł w Playzilla

Wyjątkowe zrzuty nagród kasynowychCoraz częściej w kasynach online pojawiają się tajemnicze zrzuty. Dzięki nim możliwe jest zdobywanie dodatkowych nagród za swoje zakłady czy depozyty. Tego typu akcje cieszą się na tyle sporym powodzeniem, że znajdziemy je w różnych miejscach. Jednym z nich jest Playzilla, gdzie można zdobyć nawet do 4500 złotych. Nowa promocja w kasynie dostępna jest od 23 czerwca do 3 lipca. Skorzystać z niej może każdy z klientów tego kasyna. Niezbędne jest obstawianie zakładów na specjalnie do tego wybranych automatach do gry. Wśród nuch znajdują się: Primal Hunt, Stampede Jungle Stripes, Take The Kingdom, Thai Blossoms, The Book Of Darkness, Lava Gold, The Hive, Tower Of Fortuna, Safari Sam 2, Triple Juicy Drops, Gold Tiger Ascent czy też Quest to the West.

Minimalna stawka za zakład wynosi 2.25 PLN. Każdy zakład może przynieść nam nie tylko nagrodę podstawową z gry, lecz również jedną z codziennego zrzutu nagród. Wygrać można:

1 x 4500 PLN

2 x 2250 PLN

5 x 900 PLN

12 x 450 PLN

50 x 135 PLN

75 x 90 PLN

Można wygrać danego dnia więcej niż jedną nagrodę. Każda z nich zostanie dopisana do konta w czasie do 48 godzin. Wszystkie nagrody są gotówkowe, więc od razu trafią na konto, bez konieczności dodatkowego ich obrotu w kasynie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej kasyna.

Warto także sprawdzić inne promocje i turnieje, w tym: Cotygodniowy bonus od wpłaty z 50 FS czy też weekendowy bonus od wpłaty do 3150 PLN + 50 FS.


Najnowsze promocje w kasynie PlayZilla