Cotygodniowy cash back 8% do 4 000zł w PlayZilla

Odbierz swój zwrot gotówki od PlayZillaNikt z nas za bardzo nie lubi przegrywać w kasynie. Niestety taka jest kolej rzeczy, więc obok wygranych zdarzają się nam również i przegrane. Gorzej jednak w sytuacji, kiedy tych porażek mamy sporo, co wiąże się z większym debetem. Na całe szczęście wiele kasyn oferuje nam cashback. Na taki możemy liczyć między innymi w kasynie PlayZilla.

Otóż system kasyna automatycznie oblicza wszystkie nasze straty, jakie ponosimy od poniedziałku do niedzieli. Na stronie kasyna mamy rozpisany dokładnie wzór, wedle którego obliczana jest wysokość zwrotu na konto. Wiadomo, że można dostać 8% do kwoty nawet 4000 złotych, zaś minimalny cashback może wynieść już 20 złotych. Aby otrzymać jednak zwrot na konto, należy napisać na czacie na żywo i poprosić o cashback dla siebie. Otrzymaną kwotę należy potem raz obrócić w kasynie. Szczegóły rozpisane zostały w regulaminie na stronie PlayZilla.

To nie jedyny zwrot na konto, na jaki można liczyć. Otóż dostępny jest także zwrot 10% dla osób grających w kasynie na żywo. Dzięki temu można zdobyć nawet do 600 złotych. Warto też wiedzieć, że w tygodniu do zdobycia jest 50 darmowych spinów, zaś w czasie weekendu można zdobyć bonus +50% do kwoty 2800 złotych i 50 darmowych spinów.


Najnowsze promocje w kasynie PlayZilla