Cotygodniowy bonus od depozytu 50 free spins w PlayZilla

Odbierz swoje spiny w kasynie PlayZillaPlayZilla jest kasynem, które dopiero stawia pierwsze kroki na rynku, jednak już teraz oferuje bardzo ciekawe promocje dla swoich graczy. Szczególnie interesujący jest fakt, że klienci mogą w każdym tygodniu korzystać z tych samych, stałych promocji. Jedną z nich jest weekly bonus ze spinami.

Specjalna oferta w kasynie PlayZilla dostępna jest dla wszystkich klientów z aktywnym kontem. Naszym zadaniem jest tutaj wpłacić depozyt między poniedziałkiem a niedzielą. Jeśli będzie miał on co najmniej 80 PLN lub 20 EUR, to wtedy w nagrodę dostaniemy 50 darmowych spinów do wykorzystania w jednym ze slotów z katalogu kasyna. Spiny będą mieć wartość minimalnego zakładu w wybranej grze. Żetony na grę będą ważne przez 7 dni. W tym czasie trzeba je wykorzystać na slocie, a następnie ewentualne wygrane należy obrócić w kasynie co najmniej 40 razy. Dopiero po tym można je wypłacić z konta lub przeznaczyć na inne gry. Oferta jest dostępna w każdym tygodniu, więc co 7 dni możemy odbierać swoje 50 free spinów.

To nie koniec dobrych wieści. Otóż w czasie weekendu dostępny jest reload bonus, w którym to do zdobycia jest +50% od depozytu i kolejne 50 FS. Każda osoba, która wpłaci minimum 80 PLN, dostanie bonus +50%, a maksymalnie można dostać do 2800 PLN. Jeżeli jednak wpłacimy od 200 PLN, to oprócz +50% dostaniemy także 50 darmowych spinów na wybrany slot. Obowiązują nas w przypadku spinów takie same warunki jak powyżej, natomiast środki z doładowania będą ważne przez 10 dni i należy je w tym czasie obrócić minimum 35 razy. Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie PlayZilla