Turniej Egyptian Artefacts z pula 5000€ w Fezbet

Dołącz do turnieju z pulą 5000€ Egipskie Artefakty w FezbetPrzed wami Egipskie Artefakty! To turniej gier wideo w kasynie Fezbet. Marka przygotowała pulę na poziomie 5 000€ i właśnie o takie środki zawalczy każda osoba, która dołączy do gry za prawdziwe pieniądze przy trzech wymienionych wideo slotach. Są to Valley of the Gods, Valley of the Gods II oraz Vault of Fortune. Wszystkie gry pochodzą ze studia Yggdrasil, które jest tu odpowiedzialne za współorganizowanie całego zagadnienia.

Czy znajdziesz się w gronie 50 graczy z najlepszym wynikiem? To właśnie oni zdobędą nagrody. Tylko od ciebie zależy, czy uda ci się zrealizować postawione zadanie. Próbuj koniecznie, zwłaszcza, że czas tylko do 1-go października. Zadaniem gracza jest kolekcjonowanie punktów, grając za prawdziwe pieniądze w wymienione trzy automaty. Punkty są kumulują, zatem możecie przeskakiwać z jednej pozycji na drugą. Liczy się najwyższy współczynnik wygranej w stosunku do obstawionej kwoty. Minimalna runda nie może być przy tym niższa niż 0,2€. Jeśli cenicie zmagania o dobre pieniądze, spróbujcie już teraz. Nagrodą główną jest tu 1500€ i właśnie takie środki trafią na konto absolutnego mistrza rozgrywki. Na stronie znajdziesz dokładną rozpiskę oferowanych nagród oraz miejsca przypisane do pozycji. Pamiętajcie, nie trzeba się zapisywać do wydarzenia Fezbet, wystarczy grać we wskazane gry, które podbiją wasze serca. Powodzenia!

Regulamin promocji określa wszelkie ważne zagadnienia oraz warunki i zasady, którymi gracz musi się kierować podczas swojej przygody online. Monitorujcie te punkty, a w razie pytań i uwag, natychmiast kierujcie je do obsługi klienta. Czat na żywo dostępny jest na stronie całą dobę i możecie liczyć na konsultantów „od ręki”.


Najnowsze promocje w kasynie Fezbet