Odbierz reload bonus 50 darmowych obrotów w kasynie Fezbet

Reload bonus 50 free spinów do odbioru w FezbetCotygodniowe doładowanie w postaci reload bonusu to świetne uzupełnienie konta Fezbet. Dzięki niemu możecie sobie zapewnić wyjątkowy dodatek w postaci 50 free spinów. Będą one dostępne zawsze co tydzień, jeśli gracz spełni warunki przedstawione przez operatora. Co to za warunki? W pierwszej kolejności należy dokonać wpłaty na poziomie od 80 złotych. Już to da wam gwarancję zebrania środków.

Następnie trzeba się po nie jeszcze tylko zgłosić. Możecie tego dokonać poprzez mail zgłoszeniowy wskazany na stronie Fezbet. W grę wchodzi jednak również czat na żywo. Takie rozwiązanie dostępne jest dla każdego zalogowanego gracza. Jest bezpłatne, a czas oczekiwania na konsultanta wynosi nie więcej niż kilka minut (zwykle do 60 sekund). Maksymalna kwota wygranej z darmowych obrotów wynosi 350 złotych, przy czym musicie brać pod uwagę, że konieczny jest obrót zyskanymi środkami. W przypadku tej marki wynosi on 30-krotność stawki przy grze na 5€ od jednego obrotu. Jeśli spełnicie te założenia, gotówka będzie wasza. Jednocześnie przypominamy, że darmowe obroty można zrealizować w dowolnie wybranej przez siebie grze. Tym samym oznacza to, że nie ma znaczenia, który wideo slot wybierzecie. Na stronie jest ich sporo ponad 1 000 i lista ta stale rośnie. Do tego dochodzą także gry stołowe oraz tryb na żywo.

W regulaminie znajdziecie kilkanaście punktów. To właśnie nimi należy się kierować przy swojej grze i o to one wskażą wam drogę, jaką należy realizować. Dzięki temu do waszej dyspozycji oddano promocję szalenie przyjazną i ciekawą. W tym samym czasie możecie sięgnąć także po inne cenne dodatki kasyna internetowego Fezbet.


Najnowsze promocje w kasynie Fezbet