Bonus 2000zł + 200 free spins na start w kasynie Fezbet

Bonus na start do 2000zł z dodatkowymi free spinami w FezbetJak wygląda promocja powitalna kasyna Fezbet? Cóż, jest to przede wszystkim dodatek pieniężny. W ich przypadku uzupełnia się go jednak również o zestaw darmowych obrotów. Popularne free spiny przyznawane są do każdego depozytu na poziomie od 80 złotych. Już zatem takie środki zagwarantują wam podwojenie wpłaty, ale też… 200 zakręceń kompletnie za darmo! Będą one wydawane w dowolnie wybieranych przez was wideo slotach.

Dzięki czemu sami zdecydujecie, przy których automatach zagracie i jakie stawki wybierzecie po wygranej. Pamiętajcie jednak, że dodatek wydawany jest tylko jeden raz, zatem dotyczy tylko tych graczy, którzy się jeszcze nie zarejestrowali albo nie dokonali żadnej wpłaty na konto. Za sprawą promocji powitalnej otrzymacie nawet 2 000 złotych. Darmowe spiny wydawane są od razu, ale też w konkretnych dziewięciu paczkach po 20 sztuk. Należy się najpierw po nie zgłosić, ponieważ system Fezbet nie jest automatyczny. Jeśli spełniliście warunki regulaminu, wystarczy napisać na adres mailowy kasyna lub na czat na żywo dostępny na stronie. Obsługa zweryfikuje dane i w ciągu 24 godzin wyda wam stosowne nagrody. Warto z nich skorzystać, aczkolwiek pamiętajcie, że wpłaty przez Skrill i Neteller nie są tu brane pod uwagę. Maksymalne środki przy obracaniu wygranymi to 5€ od jednego obrotu. Jednocześnie nie zapominajcie – obrót wygranych na poziomie 30-krotności jest tu wymagany.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie. Te warunki i zasady to tylko kilka punktów, które określają kierunek w jakim gracze muszą przejść. Do 2 000 złotych oraz 200 free spinów to ciekawa motywacja, która wdroży was do kolejnych bonusów wymienionych na stronie.


Najnowsze promocje w kasynie Fezbet