Cotygodniowy cashback do kwoty 13 000zł w kasynie Fezbet

Cotygodniowy cashback do 13 000zł do odbioru w FezbetCotygodniowy cashback bonus w kasynie Fezbet zapewni wam możliwość odzyskania nawet 13 000 złotych, przegranych wcześniej na swojej aktywnej grze. Jeśli zatem cenicie sobie aktywną grę i jednocześnie szukacie kasyna, które wspiera was na każdym możliwym etapie, serwując bonus za bonusem, trafiliście idealnie. Wszystko jest tu jednak zależne od tego, jaki status konta posiadacie.

Fezbet posiada bardzo rozbudowany program lojalnościowy, gdzie za aktywną grę za prawdziwe pieniądze otrzymywać będziecie punkty do generalnego zestawienia waszego konta. Im więcej tych oczek, tym lepszy status. Tym samym cashback dostępny jest dla osób, które posiadają co najmniej opcję Expert. Gwarantuje ona 5% zwrotu z danego tygodnia. Opcja Master odpowiada za doładowanie na poziomie 10%, natomiast King gwarantuje aż 15%. To właśnie w tym przypadku zapewnicie sobie nawet 13 000 złotych. Gotówka wypłacana jest podczas gry w poniedziałek, a środki naliczane są w okresie właśnie od poniedziałku do niedzieli. Im więcej zagracie, tym większa kwota do was trafi, aczkolwiek minimalne doładowanie bonusowe wynosi w tym przypadku 20 złotych. Co warto pamiętać, środki nie są wypłacane automatycznie i trzeba się po nie wcześniej zgłosić. Możecie tego dokonać poprzez system mailowy na wskazany adres lub drogą czatu na żywo. Działa przez całą dobę, a konsultanci reagują na zapytania maksymalnie w ciągu kilku minut.

W promocji obowiązuje kilkupunktowy regulamin. Te warunki i zasady dotyczą wszystkich graczy jednakowo i nie ma od tego żadnych odstępstw. Znajdziecie tam informacje o terminach, ale też o środkach pieniężnych, maksymalnych i minimalnych środkach czy dane kontaktowe do obsługi. Wszystko po to, aby gra była łatwiejsza.


Najnowsze promocje w kasynie Fezbet