4,500€ do rozdania w promocji z Pragmatic Play w Fezbet

4 500€ do podziału w promocji drops win w FezbetJeśli posiadacie już konto internetowe na stronie kasyna Frezbet, warto dołączyć do ich codziennych loterii. Wystarczy się zapisać i rozegrać gry za prawdziwe pieniądze w takich hitach jak Wolf Gold i Mustang Gold. Za każde obrócone tam 0,50€ otrzymywać będziecie losy, a te z kolei zamienić będzie można na jedną z 50 codziennych wygranych. Kasyno zamierza w ten sposób wydawać po przeszło 4 500€ w gotówce, zatem mówimy tu o dość pokaźnej kwocie.

Środki zresztą wypłacane są przez siedem dni w tygodniu aż do 1-go lipca tego roku. Jest to zatem jedna z konkretniejszych promocji z jaką w ogóle możecie mieć w sieci styczność. Gry objęte promocją to także Sweet Bonanza, John Hunter Scarab Queen, Buffalo King, Aztec Bonanza, Chilli Heat czy Dog house. Pełną listę znajdziecie na stronie kasyna Frezbet, gdzie zresztą odsyłamy śmiałków. Warto się zapisać i grać, zwłaszcza, że zasady loterii każdego dnia są takie same i chociaż wygrać można raz dziennie, tak nic nie stoi na przeszkodzie, by zwyciężać siedem razy w tygodniu. Główna nagroda to 1 000€, aczkolwiek kolejne to 800, 500, 100, 50 i 20. Dodatkowe premie w postaci 504€ wypłacane są w godzinach od 21 do 24 wszystkim tym, którym nie udało się sięgnąć po główne dania zaoferowane przez Frezbet.

Jeśli zatem szukacie czegoś atrakcyjnego, co przyciągnie waszą uwagę na dłużej, zdecydowanie powinniście się zainteresować właśnie tą marką. Regulamin z jego warunkami i zasadami jest bardzo prosty i informuje was w kilkunastu punktach o tym jak grać i na jakich zasadach. Działa czat na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie Fezbet