Payeer - bezpieczna metoda płatności w kasynach

Payeer płatność w kasynach onlinePortfele internetowe na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zyskały ogromną sławę. Na tej jednak zdecydowali się nie poprzestawać, czego efektem było i jest nadal rozwijanie konkretnych tematów z tego zakresu. Z roku na rok otrzymujemy zatem coraz to lepsze i konkretniejsze rozwiązania, jakie pomagać wam będą w należytym operowaniu swoimi finansami. W naszym obecnym artykule chcemy wam przedstawić Payeer, czyli jedno z takich właśnie rozwiązań, dostępnych dla użytkowników z całego świata. Witryna i aplikacja już teraz dostępna jest w kilku językach, zatem bez trudu dotrzecie do wszelkich informacji dodatkowych, które możemy pominąć w artykule. Pewne jest jednak to, że czeka na was metoda sprawdzona, po którą sięga się coraz chętniej i z jeszcze większą świadomością.

Payeer - bezpieczna metoda płatności w kasynach

Licencję finansową przyznano im w maju 2019 roku, pięć miesięcy później zapewnili sobie jeszcze dokumenty MEAC, kiedy to zagwarantowano u nich licencję na portfel oraz wymianę waluty. Dzięki temu macie 100% pewności, że firma działa zgodnie z najważniejszymi normami nakierowanymi nie tylko na portfele, ale też ogólnie finanse w sieci. Z ich usług możecie skorzystać natychmiastowo, wystarczy do tego przejść przez formularz rejestracyjny i późniejszą weryfikację. To standardowe działania, które niemalże identycznie wyglądają u każdego operatora do którego traficie. W ten sposób zapewnicie bezpieczeństwo obu stronom i będziecie mogli przejść do wszystkich kolejnych opcji tejże marki. Samo Payeer reklamuje się przez bardzo podstawowe zagadnienia, wychodząc z założenia, że ta prostota i intuicyjność będzie dla użytkownika najważniejsza. W ten sposób sięgniecie w pierwszej kolejności po system wysyłania oraz odbioru gotówki, ale też jej wymiany.

W grę wchodzi też coraz popularniejsza kryptowaluta, dzięki czemu Bitcoiny oraz kilka dodatkowych rozwiązań z tego zakresu będą stały przed wami otworem. Te podstawowe opcje, podobnie zresztą jak i wszystkie inne, będą dla was otwarte poprzez stronę oraz urządzenia mobilne. Z czego zapewnicie sobie dostęp – nie ma tu większego znaczenia. Sposobność mobilna jest tu doskonale responsywna i dostosowana do potrzeb samego odbiorcy. Nie ma przy tym znaczenia czy korzystacie z Androida, iOS czy Windowsa. W każdym przypadku proces ten powinien być idealnie dopasowany do sprzętu, dzięki czemu nie będziecie się musieli o to martwić. Pamiętać należy jedynie, że konieczny jest tu dostęp do sieci internetowej, zarówno przez transmisję danych jak i potencjalnie przez Wi-fi, jeśli łączycie się w ten sposób.

Bezpieczeństwo płatności

Payeer -Bezpieczeństwo płatnościDo Payeer podłączona jest oczywiście karta płatnicza od Mastercard lub Visa, nie musicie się tu w żadnym stopniu ograniczać, co jest miłym akcentem. Wiele portfeli internetowych inwestuje jedynie w karty Mastercard. Dzięki temu będziecie mogli w błyskawiczny sposób dokonywać zakupów oraz opłacać wszelkie rozwiązania sieciowe, które was zainteresują, również te w sklepach stacjonarnych. Z drugiej strony wy również możecie stać się użytkownikiem końcowym, dzięki czemu odbierać będziecie płatności od innych. Depozyty oraz wypłaty są tu jedną z bazowych i podstawowych opcji. W połączeniu z kryptowalutami i walutami najpopularniejszymi w Europie (np. USD, EUR, BTC, LTC, ETH, DASH, BCH), zapewnicie sobie bazowy dostęp do szybkich działań finansowych z każdego miejsca w którym się znajdziecie. Plusem aplikacji z AppStore czy Google Play jest na pewno także to, że wykorzystacie konto walutowe. Systemy bezpieczeństwa, które tam zaimplementowano pozwolą także działać za sprawą odcisku palca. Dzięki czemu hasło nie będzie wymagane. Szybki dostęp do konta znacznie obniży czas oczekiwania na działania, których możecie się podejmować.

Wielkim plusem Payeer jest w istocie przejrzystość systemu oraz regulamin z jego warunkami i zasadami. To właśnie tam znajdziecie bazowe informacje o potencjalnych opłatach, które będą nakierowane na wasze konta. W samym systemie znajdziecie dokładne oznakowanie konta, dział pomocy i menu z opcjami. Naturalnie widoczne jest saldo konta portfela, jak również karty do niego przypisanej. Znajdziecie wszystkie swoje środki w walutach zagranicznych z których nie korzystacie na co dzień, jak również spis kart – a tych można podpinać nieograniczoną ilość. Będzie to zatem niejako centrum zarządzania waszymi finansami. Skończy się moment w którym w portfelu nosicie osiem kart, często zapominając już kody PIN do nich przypisane. Historia transakcji jest tu jasno zaprezentowana, dzięki czemu też dotrzecie do danych, które mogą być wam potrzebne.

Podsumowanie

Na koniec pragniemy zaznaczyć, że poza wygodą korzystania, znajdziecie tu cały panel wymiany giełdowej powiązanej z kryptowalutą. Dzięki czemu Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash oraz inne metody z tego zakresu nie będą już dla was stanowiły żadnego problemu. Jest to istotne także pod kątem bardzo niskich opłat i prowizji, które w tym przypadku nie będą się wiązały praktycznie z żadnymi ograniczeniami. Wszystko działa szybko, w czasie rzeczywistym, do tego z możliwością dalszych konsultacji przez czat na żywo zaimplementowany na stronie oraz aplikacjach. Możecie zatem w spokoju próbować – Payeer już na was czeka.