Norweski Weekend w Lucky Bird Online Casino

Loteria Lucky BirdLoterie Lucky Bird pasjonują nas od zawsze. To wiele krótkich wydarzeń, które każdorazowo wydają nie tylko gotówkę i nagrody rzeczowe, ale również wyjazdy zagraniczne. Nie inaczej będzie przy Norweskim Weekendzie. Jest to premia dla wszystkich zarejestrowanych graczy i skorzystać z niej będzie mógł każdy, kto między 2 a 8 września dokona wpłaty na nie mniej niż 70€.

Taka gotówka zapewni wam jeden punkt do generalnego zestawienia, innymi słowy – jeden los. Ich ilość określa to, o jaką nagrodę możecie dokładnie zawalczyć. Na pierwszym poziomie są to m.in. zegarki MyKronoz, ale też darmowe bonusy bez depozytu. Jeśli chcecie więcej, musicie jednak działać dalej. Do promocji nie trzeba się zapisywać, ale konieczne jest dokonywanie konkretnych depozytów. By przejść na drugi poziom, wymaga się 430€. Automatycznie da wam to możliwość zmagań o power banki, nagrody pieniężne czy przede wszystkim o wyjazd do malowniczej Norwegii. Czekają również słynne słuchawki Bang & Olufsen. Przy tym wszystkim swoje premie możecie wymieniać na inne, jeśli tylko uznacie to za słuszne i zmieścicie się w zakładanym budżecie. Pełen regulamin tej akcji znajdziecie oczywiście na stronie Lucky Bird, gdzie z tego miejsca zapraszamy pasjonatów rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Pełna pula wynosi w tym przypadku 2 200€, a listę dodatków znajdziecie na witrynie operatora.

Bonus możecie zrealizować już teraz. Zdobywane punkty nie przepadają i będą z wami przy losowaniu. Polecamy sprawdzić także inne akcje tego kasyna, ponieważ oferuje ono mnóstwo ciekawych zagadnień tego rodzaju, w tym turnieje i wyzwania, za sprawą których zwiedzicie praktycznie cały świat. Powodzenia, wygrajcie możliwie najwięcej!


Najnowsze promocje w kasynie Lucky Bird