Loteria wiosenne podróże z pulą 9 000€ w kasynie Lucky Bird

Sięgnij po część gotówki z puli 9 000€ w kasynie Lucky BirdWiosenne Podróże to jedna z aktywnych loterii kasyna Lucky Bird. Za sprawą wydarzenia będziecie mogli od 9 marca do 12 kwietnia dołączyć do jednego z etapów promocyjnych. W zależności od wysokości deponowanej przez was kwoty mierzyć się będziecie o coraz to cenniejsze dodatki. Progi dostępne obecnie na stronie to 75€, 700€ oraz 1400€. Jeśli zatem dokonacie wpłaty na takie wartości, zyskacie odpowiednie nagrody.

Na pierwszym progu będą to dla przykładu inteligentne zegarki, Xiaomi Rukzak czy darmowy bonus. Dodatkowo na wasze konta powędrują specjalne punkty do tabeli liderów. Za ich sprawą będziecie na późniejszych etapach uczestniczyć w kolejnych loteriach Lucky Bird. Drugi i trzeci etap wymagają większych wpłat, ale same premie są nieporównywalnie większe. Najpierw będzie to smartfon Samsung czy też inteligentny głośnik Xiaomi. Na trzecim poziomie sięgniecie jednak po prawdziwe perełki, tak opisane przez Lucky Bird: „kamera SJCAM (8 punktów, 5 zwycięzców), darmowy bonus w wysokości 75 EUR (7 punktów, 10 zwycięzców).” – jak zatem widzicie, jest o co walczyć. Łączna pula nagród to 9 000€ i takie środki zostaną podzielone na wybranych szczęśliwców. Pełną listę rzeczy o które zawalczycie zobaczycie na stronie operatora. Widnieje tam dokładna prezentacja dostępnych dodatków, jak również szczegółowy regulamin, którego należy się trzymać podczas gry.

Te warunki i zasady są w pełni obligatoryjne dla wszystkich chętnych graczy kasyna. Należy ich całkowicie przestrzegać i nie ma od tego odstępstw. Jeśli jesteście zainteresowanie i chcecie spróbować swoich sił, możecie także napisać do obsługi klienta, która działa tam za sprawą czatu na żywo. Dostępna jest przez całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie Lucky Bird