Cotygodniowy cashback w Cosmicslot - 10% do 1300zl

Odbierz swój cashback w CosmicslotJak doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w kasynach internetowych porażki wpisane są w ryzyko. Na tym w zasadzie polega hazard, że jedni wygrywają, a inni przegrywają. Gorzej w sytuacji, gdy to my należymy do tej drugiej grupy. Każda porażka boli, a ich ciąg bywa czasem wręcz depresyjny. Na szczęście światełkiem w tunelu, nagrodą pocieszenia jest cashback, dzięki któremu można liczyć na mniejszy lub większy zwrot na konto. Na taki możemy liczyć między innymi w kasynie Cosmicslot.

Kasyno Cosmicslot dla swoich klientów przygotowało cotygodniową ofertę, z której może skorzystać każdy z zainteresowanych graczy. Polega to na tym, że zliczane są nasze porażki od poniedziałku do niedzieli, na podstawie których mamy szansę dostać 10% zwrotu na konto. Konieczne jest jednak spełnienie 2 istotnych warunków. Pierwszym z nich jest wpłacenie w danym tygodniu minimum 200 PLN na swoje konto. Drugim zaś jest skontaktowanie się w poniedziałek z biurem obsługi klienta, gdzie koniecznie musimy wyrazić chęć otrzymania zwrotu na konto. Dzięki temu po spełnieniu wszystkich formalności, powinniśmy otrzymać swój zwrot na konto.

W każdym tygodniu Cosmicslot obliczy dla nas konkretną wysokość zwrotu. Dzięki temu możemy dostać na konto od 20 do 1300 PLN. Środki te zostaną nam przypisane jednak do konta bonusowego. Musimy je bowiem w czasie 10 dni obrócić w kasynie co najmniej 10 razy. Dopiero po tym wszystkim będzie można wypłacić je z konta. Warto też pamiętać, że do obrotu wliczają się tylko zakłady do 20 PLN. Na stronie kasyna w regulaminie promocji znajduje się także lista gier, które nie zaliczają się do obrotu bądź też związane są z mniejszym udziałem procentowym.


Najnowsze promocje w kasynie Cosmicslot