Bonus na start do 2000zł z 100 free spinami w 7Signs

Odbierz bonus na start z rejestracja w 7SignsDo 2 000 złotych oraz 100 free spinów otrzymać można przy pierwszej wpłacie na konto 7Signs. Promocja powitalna będzie zatem korzystnym rozwiązaniem dla osób, które szukają dla siebie nowego miejsca do rozgrywania hazardu. Całe wydarzenie jest jednorazowe, a skorzystają z niego tylko nowi użytkownicy. Jeśli zatem nie macie jeszcze swojego konta, warto nacisnąć przycisk „Dołącz teraz” widoczny w górnej części wizytówki i przejść przez formularz.

To tylko kilka minut waszego czasu, a po procesie weryfikacji będziecie od razu mogli cieszyć się pełnią możliwości tej wyjątkowej marki. Przy tym wszystkim wystarczy wpłata na poziomie 80 złotych (lub 20€ jeśli wybierzecie ekwiwalent). Już bowiem 80 złotych aktywuje możliwość wykorzystania podwojenia wpłaty. 100% więcej od 80 do 2 000 złotych to spora zaliczka. 7Signs dodatkowo kusi jeszcze setką darmowych obrotów. Będą one wydawane w równych transzach po 10 sztuk przez dziesięć dni. Zrealizujecie je w dowolnie wybranym przez siebie wideo slocie (lub w licznych automatach), dzięki czemu nie musicie się ograniczać do tego, co wskazuje kasyno. Jak dodaje 7Signs, należy tu jedynie pamiętać o tym, że o swoją premię trzeba się zgłaszać. Aby tego dokonać, wystarczy napisać maila na wskazany na stronie adres lub pisać przez czat na żywo, który dla użytkowników dostępny jest całą dobę.

Wszelkie informacje o promocji oraz wymogach stosowanych wobec graczy znajdziecie na stronie. Regulamin z jego warunkami i zasadami to kilka kluczowych punktów, które musicie poznać przed startem rozgrywki. Dowiecie się tam m.in. o wymaganym obrocie, który trzeba zrealizować przed zleceniem wypłaty na swoje konto bankowe.


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs