Zbieraj punkty bonusowe za postawione zakłady w 1xbit

Bonus points w 1xbitKoniecznie załóż nowe konto na 1xBit i ciesz się programem punktów bonusowych. Na ich podstawie liczyć będzie można na ciekawe uzupełnienie swojego stanu konta. Im więcej będziesz grać, tym większe profity ostatecznie zdobędziesz. Konto bonusowe tworzone jest automatycznie razem z kontem gracza, zatem jeśli tylko zdecydujesz się na depozyt, twoje środki dodatkowe będą uzupełniane w takim samym stopniu. Kasyno przyznaje 10 dolarów (10$) za każde 500 punktów bonusowych, które następnie w najwyższym stopniu możesz oczywiście wykorzystać do gry u operatora.

Naturalnie można w każdej chwili sprawdzić stan swoich punktów bonusowych. Licznik dostępny będzie w menu, który znajdziesz po zalogowaniu na swoje konto. Użytkownik może uruchomić tylko jedną z dwóch dostępnych promocji: "Punkty Bonusowe za Postawione Zakłady" lub "Bonus za Stan Konta". Uruchomienie obu promocji jednocześnie nie jest możliwe.

Jak nalicza się takie punkty? Wszystko na bazie specjalnej formuły, która pokazuje nam ilość punktów na bazie stawki mnożonej przez cenę zakładu. O pozostałych zapiskach i pełnym regulaminie przeczytacie na stronie operatora. To proste założenia, jednakże istotne z punktu widzenia aktywności i dalszych działań, które chcielibyście podjąć.

Spróbujcie koniecznie. Czas akcji jest nieograniczony.


Najnowsze promocje w kasynie 1xbit