Bonus 100% za pierwszy depozyt do 1BTC w kasynie 1xbit

Bonus 100%  za pierwszy depozyt  w 1xbitPierwszy depozyt w 1xBit będzie wstępem do długiej zabawy w jednym z najbardziej specyficznych kasyn internetowych, jakie można spotkać. Marka nakierowana jest na kryptowalutę i właśnie w taki sposób możecie dokonać swojego depozytu. Jeśli przeniesiecie na konto gracza co najmniej 5mBTC, spodziewać się będzie można podwojenia otrzymanych środków. Co ciekawe, w ten sposób sięgnąć można nawet po 1 BTC, które spożytkujecie w zakładach sportowych, dostępnych także na stronie tego właśnie operatora. Nie zwlekajcie zatem, zakładania konta to nie więcej niż dwie minuty, a dalsze możliwości są po prostu ogromne.

Środki zostaną doliczone do stanu konta gracza już w ciągu kilku minut. Cały proces działa automatycznie i nie ma konieczności zgłaszania się po takie właśnie bonusy. Dzięki temu za złożony depozyt otrzymasz swój kasyno bonus 100% w wysokości do 1 BTC. Naturalnie, co zaznaczyliśmy wyżej, kwota deponowana może być niższa, ale może być także większa. Jak tylko obrócisz sumę swojego pierwszego depozytu 40-krotnie (40x) na konto automatycznie doliczone zostaną punkty bonusowe równe wartości obróconej.

O pozostałych zapiskach regulaminu jak zawsze przeczytacie bezpośrednio na stronie 1xBit, gdzie was z tego miejsca gorąco odsyłamy.


Najnowsze promocje w kasynie 1xbit