Turniej z pulą 100 mBTC! Wariacko bogaty automat w kasynie 1xbit

Turniej Wariacko bogaty automat w 1xbitTurnieje to nieodłączna część kasyna online 1xBit. Stają się tu codziennością, dodatkowo, serwowane są w nich naprawdę wysokie nagrody pieniężne. Wariacki zawody, które trwają obecnie, to codzienne zmagania dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Jeśli zatem wciąż nie macie konta, warto to zmienić, zwłaszcza, że proces to tylko kilka minut, a posiadanie swojego loginu jest w pełni darmowe. Jak zatem zwyciężyć i jak prezentuje się pełna formuła tych zawodów?

Ponieważ skorzystać z turnieju może każdy i jest on zmieniany co dzień, warto pamiętać, że konieczna jest po prostu gra. Wystarczy zakręcić w wideo slotach za co najmniej 0,22 mBTC, by zyskać 1 punkt do zestawienia ogólnego. Im większa będzie stawka ostateczna, tym więcej zyskacie. Przykładowo przy 6 mBTC otrzymacie 40 oczek, a przy 22 będzie to już 180 punktów. Pełne zestawienie dostępne jest oczywiście na stronie 1xBit.

Nagrodzonych zostanie 12 najlepszych graczy, z czego numer jeden otrzyma 1 ethereum lub walutę równowartość w walucie z której obecnie korzystacie. Pozostała jedenastka sięgnie po darmowe spiny, które wykręcicie w Lucky Wheel. Wariactwo turniejów jest ponawiane, dlatego każdorazowo macie równe szanse na odniesienie sukcesu końcowego. Kasa czeka!


Najnowsze promocje w kasynie 1xbit