Cashback Vip -im więcej grasz więcej zwrotu dostajesz w 1xbit

Vip cash back w 1xbit kasyno1xBit przygotowało niejako swój program lojalnościowy, na mocy którego nie tylko zbierać będziecie punkty, ale jednocześnie zyskacie szansę na odzyskanie części zainwestowanych środków. Program sprzyja aktywnym graczom, jeśli zatem cenisz sobie długą zabawę, często na odpowiednio wysokie stawki, zdecydowanie powinieneś przystąpić tu do zabawy. W zależności od osiągniętego poziomu zwiększa się procent zwrotu cashbacku. Kiedy przejdziesz do następnego poziomu, otrzymasz nagrodę. Jak czytamy na stronie marki: bonus Cashback możesz otrzymać w dowolnym momencie - wystarczy kliknąć przycisk "Wypłać", a cashback trafi na Twoje konto!” – Taka premia może być wypłacana tylko raz w ciągu 7 dni. Wspomniany bonus to procent od różnicy między sumą wydaną na zakłady a wygraną uzyskaną z zakładów.

Cashback naliczany jest automatycznie za okres między ostatnimi dwoma żądaniami cashbacku. Wszelkie zakłady postawione na 24 godziny przed żądaniem wypłaty nie będą brane pod uwagę przy obliczeniach. Cashback nie jest dostępny, jeśli stan Twojego konta wynosi więcej niż 0.2 mBTC. Oczywiście w grę wchodzi także inna waluta, którą zdecydujesz się tu docelowo wybrać.

Wszelkie zapiski regulaminu, a także zasady gry przed odbiorem premii dostępne są na stronie 1xBit, do której zapraszamy.


Najnowsze promocje w kasynie 1xbit