Wygraj 5000€ w turnieju Last Man Standing w kasynie BitStarz

Last Man Standing turniej od kasyna online BitStarzPopularna formuła typu Last Man Standing dotarła także do kasyna BitStarz. A oznacza to wielkie wyzwanie dla aktywnych graczy. O co tu dokładnie chodzi? Najnowsza promocja w kasynie internetowym tego operatora jest niezwykle prosta. By się do niej zapisać – a można to zrobić tylko w dniu startowym – konieczne było obrócenie w dowolnie wybranych wideo slotach co najmniej 20€.

Jeśli to zrealizowaliście, dołączyliście do zmagań. Następnego dnia musicie się podjąć realizacji dokładnie tego samego celu (możecie grać także w ekwiwalencie do tej waluty) i tak przez cały czas trwania premii. Zwycięzca bierze tu wszystko, a jest o co się starać, bowiem pełna pula nagród wynosi dokładnie 5 000€! W zawodach nie ma żadnych odstęp i wygrana będzie tu szalenie trudna i być może czasochłonna. Wszystko zależy od tego, jak prędko twoi rywale potencjalnie odpuszczą. Jeśli jednak spędzasz w kasynie odrobinę czasu każdego dnia, możesz spać spokojnie – twoje punkty są naliczane i bierzesz udział, a w międzyczasie bawisz się w najlepsze przy setkach wideo slotów od najlepszych deweloperów na świecie. BitStarz przygotował zatem ciekawe zagadnienie, które trafi do fanów aktywnej gry. Poznajcie się jednocześnie ze stroną wydarzenia i sprawdzajcie na bieżąco ilu jeszcze przeciwników zostało w walce o samo trofeum. Czy znajdziecie się w tym gronie? Zależy od was.

W promocji obowiązuje bardzo prosty regulamin, dostępny tu w języku angielskim. Jeśli tylko potrzebujecie z nim pomocy, możecie w każdej chwili skontaktować się z obsługą klienta, która dostępna jest przez czat na żywo. Skorzystacie z jej pomocy dosłownie w dowolnej porze dnia i nocy, zatem walcie śmiało!


Najnowsze promocje w kasynie Bitstarz